Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van valakinek Zippo márkájú...

Van valakinek Zippo márkájú öngyújtója? Haveromnak is az van, vagy átvágták?

Figyelt kérdés

Vette egy piacon, 4 ezer forintért, azt mondták neki, hogy "áh, az egy kínai gyújtó" azért olyan olcsó.

Megnézte az alját, benne volt hogy Made in U.S.A. tehát tuti Zippo.


De azt mondja elpárolog egy idő után belőle a benzin, vagy amit bele rak.

Most ez lehetséges? Azt hallottam a Zippo a legnagyobb cég a világon aki ilyet gyárt.

Nem kéne annak akár hónapokig ellenie teletöltve?

Ez vajon Zippo lenne? Azért mert az van rajta, hogy az USAban gyártották...

Milyen egy Zippo? Csak nem párolog már egy igaziból a benzin nem?



2013. márc. 18. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
De párolog, van amelyikből jobban, van amelyikből kevésbé, én azért nem használom már k.b. 10 éve, mert a farmer zsebén keresztül is kimarta a bőrömet a benzingőz. A benzines Zippo pont olyan mint a Kalasnyikov, azért működik jól, mert nem egy preciziós eszköz, a külső és belső részét nem lehet légmentesen összerakni.
2013. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, ahogy az előttem hozzászóló is írta, párolog elég rendesen...

...kb 4-5naponta rakok bele egy keveset (tényleg csak keveset)

Az, hogy eredeti onnan lehet tudni, hogy középen a ZIPPO felirat, attól jobbra a gyártási év kódja, a ZIPPO felirattól balra pedig a gyártási hónap kódja...

...pl: H XI--> augusztus hónap 1995. év

és ha kiszeded a belselyét különböző propaganda feliratok közt ott a ZIPPO felirat is :)

2014. dec. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!