Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki ért a Zippo öngyújtókhoz?

Valaki ért a Zippo öngyújtókhoz?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy sehogyse akar magától begyulladni a Zippom. Egyszerűen nem gyullad be, pedig szikrázik is. Jó, nem mindig szikrázik, néha erősebben kell nyomni, de amikor egész nagy szikrákat ad, akkor simán be kellene, hogy gyulladjon szerintem. Már vettem bele mindent. Kanócot, vattát, eredeti benzint és tűzkövet.

Másik gyújtóval simán begyullad, de a saját szikrájától nem, pedig egész nagyokat szokott csapatni.


Mi lehet a gond??


2012. okt. 23. 18:58
 1/8 anonim válasza:
tapasztalatból mondom hogy sajnos egy idő után elhasználódnak... érdekes és fura is egyben ,nekem is az volt! egyszerű a megoldás... veszel egy másikat.. ezt meg leteszed a parkba egy padra és valaki majd elejinte fog neki örülni :)
2012. okt. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ez nem igy megy.nehogy letedd arra a kur"a padra mert életre szolo garancia van rá.én 14 éve használom ugyanazt a zippo gyujtot és semmi baj nem volt vele.ez biztos egy hibás darab ugyhogy szépen elménsz és kicserélteted!!!!!!
2012. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kaptam. Akitől kaptam, az is találta valahol. Magyarul gari nincs.
2012. dec. 26. 22:14
 4/8 anonim válasza:
nem kell papir hozzá egyszerüen elviszed egy boltba ahol árulnak zippo gyujtot nagyobb menyiségben és ott kicserélteted.vagy ha nem cserélik ki akkor elpostázod egy amerikai gyárba.én sem kaptam papirt a gyujtomra,csak egy kis cimkét kaptam amin azt irja amit elmondtam.
2012. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
és ez igyis van.volt egy másik gyujtom a 14-évesen kivül aminek hasonlo baja volt mind a tiédnek.megérdeklödtem hogy mijen cimre kell küldeni és a postaköltséget leszámitva ingyen javitották meg.tökéletes karácsonyi ajándék volt az a gyujto.
2012. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
MAGYARUL VAN GARIIIIIIIII!!!!!!!!
2012. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

a kanóc legyen kihúzva rendesen majdnem a tetejével 1 vonalig (1mm rel lejjebb kb és egyenesen álljon) a kanóc a vattás házban hajtogatva legyen S alakban a vattagombócok között ahogy a leírás is írja.

töltsd fel rendesen benzinnel

a tűzkő is legyen benne eredeti zippo bár nem hiszem hogy az számítana.

ha így sem gyullad lehet kevés szikrát ad és a tűzkőkerék kopott, vagy az is lehet hogy hideg időben nem párolog a benzin annyira hogy belobbanjon, próbáld a kezedben melegíteni egy kicsit előtte.

2015. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Aszongya tedd le a padra... :D
2015. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!