Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan cigi, amitől nem...

Van olyan cigi, amitől nem lesz büdös az ember?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 21:41
1 2
 11/18 Katucika0912 válasza:
100%

Elektromos cigi

[link]

Én karácsony óta ezt szívom

2013. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

jah az e cigi jó megoldás... a többiek meg retardáltak? vagy nincs szövegértés? senki nem kérdezte, hogy mennyire káros, vagy olyan hab sztorikra se kíváncsi senki, hogy haverod egy szavadra leszokott, ha nem a kérdésre válaszolsz, akkor minek teszed?


amúgy az ecigi tényleg jó, a nikotinos változat ugyan úgy hat mint egy normál cigi... tény hogy kevesrbb benne a káros anyag, de nem arról van szó, hogy ne lenne káros, nincs olyan rég elterjedve, hogy érdemleges statisztika létezhetne errõl. amúgy a "füst" gõze is jóval látványosabb, fasza karikát lehet belõle fújni...

én egy éve vettem, ès egybõl nikotin mentesen használtam, észre se vettem, úgy szoktam le a bagóról...

azért buliba mindig ottvan a zsebemben.

Ha úgy dõntenél, beruházol rá, minden képpen érdemes szakkereskedésben rászánni egy 15-30 ezret, mert az agyon hírdetett olcsó szarok sok esetben nem is mükõdnek, vagy csak alug jön belõlük gõz, de találkoztam olyan 1500 fts vacakkal, aminek az aksija 2 percig bírta, aztán 3 óra töltés...

amúgy tök jó mikor épp ki akarnak vágni az étterembõl, de te megvonod a vállad és közlöd 2 karika között, hogy elektromos:)

2013. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ti meg a hülye dumátokkal ártotok másoknak. Szó nincs arról hogy a cigi rákot okoz.Max rizikófaktor. De sajnos a rák bőven válogat nemdohányzókból is.Lehet h ti is köztük lesztek pedig csak a hónaljatokat fújjátok tele spray-vel. De jó illatotok lehet! Te is gondolkodj mielőtt nagyon osztod az észt mert neked nem marad!
2013. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
hát azért a szó nincs róla hogy a cigi káros, egy eléggé merős túlzás:D
2013. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még egyszer mert van egy kis tudatzavar.A cigi káros,de hogy a rákot az okozza az egyszerűen nem igaz.Sajnos rengeteg egészségesen élő ember is abban hal meg.Ez a valóság,a többi csak buta vita és üres szólamok!
2013. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 balkalolka ***** válasza:
100%
Ha dohányból van a cigaretta tölteléke akkor a papírja büdös. A probléma abban rejlik hogy kb. nem valódi érlelt dohányból van a cigik 97%-a hanem "üresre" kihypózott és utólag visszapácolt dohányból. X% nikotin, égéssegítő, aromák, propilénglikol, osztjónapot. Még a Dunhill a legnormálisabb megoldás, de más natúrdohányos márkák is vannak.
2013. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Bajer ***** válasza:
100%
Egy olyan van, méghozzá a füves cigi. Nagyon kellemes az illata. Én nem próbáltam, de 5 évfolyamtársam szívta, onnan tudom.
2013. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
:DDDD
2013. febr. 26. 01:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!