Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Később ez jobb lesz?

Később ez jobb lesz?

Figyelt kérdés
Másfél hete nem cigizek, az első hét jó volt, viszont most a napokba nagyon kívánom. Igaz most több stressz is ért, de amikor nyugi van akkor is bennem van az a "jó lenne rágyújtani" érzés. Mérséklődik ez az idő múlásával? Tudom, hogy kb. ez már mindig bennem marad ez az érzés, de mondjuk 3 hónap múlva nyugisabb lesz?
2013. jan. 30. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen az első hét az jó, meg a második is, de a többi már gond lesz. Ez 1-2 hónapig így is marad majd, valamikor erősebb lesz az érzés valamikor enyhébb. Az tény hogy életed végéig benned fog ez maradni, de idővel könnyebb lesz és ha túl éled ezt a pár hónapot akaraterővel akkor már nem fogod úgy kívánni csak bizonyos időközönként, kb pár havonta 1-2 alkalommal.
2013. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én letettem és utána pár héttel így voltam én is, akkor azt ajánlották olvassam el Allen Carr könyvét, azt elolvastam, sokat segített, már 14 hónapja eszembe sem jut rágyújtani...
2013. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, valamennyire megnyugodtam akkor most, csak eddig azt hittem az első hét és főleg az első napok a legmeredekebbek.. :/
2013. jan. 30. 22:22
 4/5 anonim ***** válasza:
nem mert az első napokban még büszke vagy magadra, és az ember szeret maga előtt is nagyzolni picit, aztán ahogy szokod a nemdohányzás uncsiságát egyrer gyakrabban jut az eszedbe evés után stb stb... kell egy jó 3 hónap mire először veszed majd észre, hogy napok óta nem jutott eszedbe rágyújtani...
2013. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hétfőn leszek egy hónapos, de szerencsére már egyre jobb, igaz azért eszembe jut még viszonylag sűrűn de már érzem, hogy egyre inkább hagyom el
2013. febr. 14. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!