Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csinálok rosszul, miért...

Mit csinálok rosszul, miért nem sikerül összesodorni a cigit?

Figyelt kérdés
Kék sopianae dohányt vettem, kaptam "energy slim" filtert, meg Rizla cigipapírt, Ebből próbáltam összeállítani cigit magamnak, de nagyon nem megy, pedig nagyon kéne most egy szál, a dobozos elfogyott... Hogy csináljam jól?
2013. jan. 23. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
google fordítóba írd be hogy cigi sodrás, azt írd be youtube ra és tessék tanulni és gyakorolni...
2013. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszim, néztem videót is meg képet is de mégse megy :( :( És már oylan szinten felidegesítettem rajta magam, hogy mindjárt rohamot kapok X)
2013. jan. 23. 20:37
 3/10 Alaque ***** válasza:
100%

Cigarettatekerés 10+1 lépésben, kezdőknek:


1. A megfelelő méretű cigarettapapírt (vigyázzunk, ne legyen túl hosszú!) egy A4-es rajzlapra helyezzük úgy, hogy a ragasztós része nézzen fölfelé - minden értelemben, tehát az legyen tőlünk távolabb.


2. Hosszában meghajtjuk a papírt nagyjából az egyharmadánál: ez tartást fog neki adni, amíg nincs megtekerve. A hajtástól felénk eső rész legyen egyharmad, a másik, a ragasztós rész kétharmad széles.


3. A papír egyik végére helyezzük a füstszűrőt (arra a végére, amelyik kézzel úgy gondoljuk, hogy kényelmesebb lesz tartani), egy közepes csipetnyi dohányt pedig a közepére.


4. Elegyengetjük a dohányt a papírban.


5. Egyik kezünkkel a filteres végénél megfogjuk a papírt a filterrel együtt, és megemeljük, hogy a másik kezünkkel alá tudjunk nyúlni a közepénél.

5./b) (opcionális) A félkész cigarettát megsodorgathatjuk, egyenletes hengeralakot biztosítva neki.


6. Miközben határozottan, feszesen tartjuk a papírt a két végénél, betűrjük a papír alsó részét a füstszűrő és a papír felső része közé, ezáltal körbefogva a szűrőt a papírral. Ügyeljünk, hogy a filter a papírral párhuzamosan helyezkedjen el.


7. Az így kialakuló henger vonalát követve feszesen feltekerjük a papír többi részét egészen addig, mígnem csak a ragasztócsík fog látszani.


8. A ragasztócsíkot nyelvünkkel végignyaljuk (ügyelve, hogy ne legyen túl nyálas, mert elszakadhat), majd továbbra is feszesen tartva a rásimítjuk a papír többi részére. Elkészült a cigaretta béta verziója.


9. Várunk egy pillanatot, amíg megszárad a ragasztás, majd óvatosan kissé megsodorgatjuk a cigarettát, hogy a dohány egyenletesen eloszoljon benne.

9./b)(opcionális, ajánlott) A filteres végével lefelé függőlegesen az asztalhoz ütögethetjük, hogy tömörebb legyen a joint.


10. A megüresedett részt megtekerjük, letépjük és a hamutartóba dobjuk, ugyanoda szórjuk a rajzlapról az apró dohánytörmeléket.


+1: Tépjük fel a papírt, szórjuk a dohányt és a filtert a rajzlapra, az elhasznált papírt összegyűrve dobjuk a hamutartóba, fogjunk egy újabb cigarettapapírt, és ismételjük e tizenegy pontot egészen addig, amíg egyenletes, henger alakú cigarettát nem kapunk.


Jó pöfékelést kívánva szeretettel:

Alaque


Ui.:

Ne csüggedj! Elsőre mindenki baseballütőt teker. :)

2013. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 KlinikaiEset válasza:
100%
állj...állj...állj.... valami hiányzik az összetevők közül
2013. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes leírást!! :)


Klinikaieset, mi hiányzik?

2013. jan. 24. 18:51
 6/10 Alaque ***** válasza:
100%

Szerintem az ízesítőre gondol...


Sikerült egyébként?

2013. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem jól megtanulni, kb 2 hónap volt, türelem
2013. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sikerült... :'D Azt hiszem veszek egy sodrót, olcsóbb mint elcseszni azt a sok papírt, meg a dohány meg minden... (egyáltlán nem áll össze, nem tudom, köze van-e ennek ahhoz, hogy nagyon remeg a kezem :D)

Nem tudjátok, hogy hol szerezhetnék be egy sodrót? vgy nem tudom minek hívják..

2013. jan. 24. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Addig jó,ameddig nem tanulod meg.
2013. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Alaque ***** válasza:
Vegyél dohányt, hüvelyt, ne papírt, hüvelyt, és töltőt! Ha nem megy, szólj és leírom, hogy kell.
2013. febr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!