Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagyon gáz hogy egyetemre...

Nagyon gáz hogy egyetemre járok és rendszeresen füvezek?

Figyelt kérdés

Hát elég sokat szívok szinte naponta, de meg tudom tanulni a legtöbb elméleti anyagot zhk előtt, viszont a matekos tárgyakkal elég nagy nehézségeim vannak és szerintem ez összefügg a fogyasztással, de gimi óta alapból nem vagyok jó matekból, de ált suliba mindig jó vagy jeles voltam.


Kíváncsi lennék a véleményekre illetve javaslatokra.

Előre is köszönöm! 24/f



2012. nov. 24. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a kérdés felmerült benned, és ide írod meg, akkor szerinted gáz. Számít innentől, hogy a világ többi része mit gondol? :)


Én mondjuk nem tanácsolnám, h tartsad meg a füvezést, mint szokás, de hogy pont a matekkal ez mennyire függ össze, azt nem tudom.

2012. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Összefügghet, bár nincsenek rá bizonyítékok. Mindazonáltal a helyedben elkezdenék leszokni.
2012. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod! :) vmien szinten igazad van de én csupán azért tartom gáznak mert nagyon sokan kritizálják inkább családon belül főleg muter de amúgy szerintem nem is annyira tré,habár az a "drug class" c. sorozat elégé meghökkentő volt és valóságszerű..én úgy gondolom h csak mérsékelni kell.. amúgy Zacher szerint mindenkinek van vmien függősége de tartani kell a korlátokat és nekem egyelőre arra lesz szükségem na ás

úgy vélem h másnak is aki komolyan akarja venni az egyetemet/fősulit és haladni vele, valamint elvégezni

2012. nov. 24. 21:29
 4/8 A kérdező kommentje:

Jól mondod az is lesz! Folyamatosan csökkenteni fogom és le fogok szokni miután ezt a párat amit ma vettem elfogyasztom=)

csak nehéz lesz mivel elég rég óta nyomom kb 10 éve kezdtem és legtöbbször inkább ezt akartam nyomni mint piálni nade mostantól komolyan veszem az egyetemet csak gondolom későn érő vok :D

2012. nov. 24. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
"leszokni"? Miről? A fű nem okoz fizikai fuggőséget, és a matekhoz sincs semmi köze. Persze attól még a mindennap sok, meg gondolj bele az mennyi pénz. Én azt mondom legyen inkább hetente vagy kéthetente egy, azzal nincs semmi gond. Mert azért ilyen mennyiségben nem tesz jót. Azért sok sikert hozzá, remélem sikerül!
2012. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
leszokni igen -.- . olyan pszichikai függőséget tud okozni , hogy besz@rsz, én pl 8 hónapja nem szívok, és elég gyakran visszatérő álmaim vannak, hogy betépek és hasonlók
2012. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra füre gondolsz arra a zöldre ami kint van az utcán erdőkben természetben. Én nem szoktam megenni, de ha növényevő vagy akkor az csak jó:D:D:D
2012. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én végig téptem az egyetemet és mégis elvégeztem :) egyébként nemnagyon értem mit kell itt a leszokásról meg a "jajj függőséget okoz" dolgokról papolni, semmi bajod nem lesz tőle, nézd meg jamaikában a rasztákat, napi 4-5 grammot simán ellőnek és 80-90 évesen sokkal fittebbek mint bármelyik európai ember ennyi idősen :)
2013. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!