Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha dohányt tekerek sima...

Ha dohányt tekerek sima matekfüzet lapjába, csigával, akkor lehet valami bajom ennek a papírnak az égésétől?

Figyelt kérdés

Nincs itthon sajnos dohánypapír,a bolt pedig zárva van, legközelebb holnap tudok cigit venni.Már ezt szívom egész nap,és most elgondolkodtam rajta,hogy vajon így,ilyen papírral károsabb-e?!Amúgy nagyon nehéz megcsinálni..


Anti-dohányosok ne itt éljétek ki magatokat.Köszi


2009. aug. 16. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ilyet régen én is csináltam sokszor, ha nem volt cigim. Nem lett tőle semmi bajom (azt leszámítva, hogy persze káros, pláne szűrő nélkül), csak persze elég tré az ilyen "cigi".
2009. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap alatt nem lessz bajod tőle,énis csináltam már így.

(töltöm a cigit, nem vagyok füves)

2009. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Irdatlan mennyiségű szén-dioxid kerül a szervesedbe, korom és sok minden más.

Kicsit károsabb mint a sima cigi, úgyhogy egy kicsit ritkítsd a rágyújtásaidat!

KITARTÁS!!!!

Tudom milyen érzés! XD

2009. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

fuu,énis erre gondoltam,hogy ahogy ég a papír,annak a füstjét is szívom le:S

már alig várom a holnapot hogy vehessek cigit áá:D

köszike:)

2009. aug. 16. 16:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, hát én is úgy gondoltam ezt a "semmi bajod nem lesz tőle"-dolgot, hogy attól nem lesz bajod, hogy ma, egy napig ilyen cigit szívsz, tartósan persze azért ez nem jó.

Amúgy pont most gyújtottam rá, ha itt laknál a szomszédban, adnék neked :)

2009. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hehe,aranyos vagy:)

persze,nem tervezem ezt rendszeresíteni,mert nehezen is tudom megcsinálni,inkább a papír ég,mint a dohány benne,néha-néha sikerül jól csak.

2009. aug. 16. 18:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb ilyened lesz nézd meg a konyhában van e sütőpapír vagy jobb a kenyérhez adott papír...mármint még nem próbáltam olyannal , de mindenképp valami vékony papírt kellene keresned.
2009. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, kenyérpapírból a "legjobb" ezek közül. Mi egyszer poénból tekertünk óriáscigit kenyérpapírból :D
2009. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

jaja gondoltam rá, csak nem volt itthon:P

egész jol elvoltam így vele,aztán már szerintem az utolsónál már csak a papír füstjét szívtam,uhh.. :D

2009. aug. 18. 23:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát utána nem lesz érezhető bajod de bekerül egy csomó kátrány és rákkeltő anyag a tüdődbe amitől azért megkímélhetnéd magad.. A cigarettában is a papír égése a legkárosabb.
2009. aug. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!