Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a neve annak a papirnak,...

Mi a neve annak a papirnak, amivel lehet mérni a test savasságát?

Figyelt kérdés
ma gyógyszertárban kértem ilyet és kicsit sem tudták miről beszéltem.Meg szeretném nézni nem e savas nagyon a szervezetem.
2010. okt. 21. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan,hogy savasodás, el ne hidd már. Én is láttam a TV 2-őn a Trendmagazinban, de az a pasi egy divatszakértő, azt sem tudja miről beszél. Nincs ilyen,hogy savas a szervezet, ez egy átverés. Nézz vissza itt a fórumon,sok ilyen kérdés volt már.

Egyébként lakmuszpapír?

2010. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
PH indikátor.
2010. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem képződnének a szervezetben savak akkor meghalnál! Hallottál a citrátkörről? Nézz utána!Ha nem lenne gyomorsavad nem tudnál emészteni éhenhalnál! Az emberi bőr se lehet lúgos, nem fogom megmagyarázni miért!Egy elmebeteg féleszű biológiai és kémiai analfabéta kitalálta ezt a savasodást, ami ostobaság hülyeség.Az egészséges emberi szervezetben sokféle sav van jelen mert enélkül nem működik a szervezet már sejtszinten se!
2010. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"ma gyógyszertárban kértem ilyet és kicsit sem tudták miről beszéltem"


Ami nincs arról mit is kell tudni?

2010. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség az egész Az emberi szervezet szabályozza a saját pH-ját. Ha nem lenne megfelelő a szabályozás (vmelyik irányban túlzott mértékben eltolódna), akkor szépen meghalnál.
2010. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!