Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki elsőnek szív marihua...

Niger kérdése:

Ha valaki elsőnek szív marihuanás cigit, hogy rajta maradhat a flash hatása egy életen át?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki elsőnek szívott fűves cigit, és ez tegnap olyan 1 és fél 2 között volt délután egy 0.2 - 0.3 as cigit szívott el haverjával ketten. És ma még mindig érzi, hogy a hatása alatt van. Már evett, fürdőt aludt, de nem jött le róla. És tegnap lázasan szívott be. Van olyan akinek napok kellenek még le jön róla? Válaszokat előre is köszönöm.
2012. aug. 29. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az első (és egyben utolsó) után még hetekig nem fáztam minuszokban sem, és néha "megmozdult" a lábam alatt a talaj, és kicsit fura volt, nagyon-nagyon gyengén éreztem egy kicsit, de a normál életemre ez abszolút nem volt hatással, alig észrevehető volt.
2012. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát neki zsibad néha - néha a feje. ő már nincs flash hatása alatt inkább olyan mintha másnapos lenne de még sem olyan. ő a szemén meg a közérzetén érzi. De akkor azt mondod hogy valakinek hosszú idő amíg el múlik, és akkor nem kell neki paráznija?
2012. aug. 29. 12:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Placebo. Ilyenkor üt vissza a tudatlanság és a sok szájról szájra szóló kamu történet. Amit ő érez az nem létezik, csak bebeszéli magának. Esetleg ha még mindig lázas akkor azzal keveri össze az érzést. Nem kell aggódni, a Cannabis sativa és indica teljesen veszélytelen, főleg egyszeri használat során.


Azonban ha szintetikus THC-t szívtatok, amit legálisan lehet boltban kapni, különböző "gyógynövénykeveréknek" beállítva, akkor elkezdenék picit aggódni mert bármilyen mellékhatás jelentkezhet.

2012. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szintetikus alatt " a bio-t érted?
2012. aug. 29. 12:07
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát már nem lázas és nem is szintetikust szívott. én azon gondolkoztam hogy lehet hogy mivel beteg így nehezebben tudja a szervezete, úgy mond kidobni belőle fűvet, mert nem erős a szervezete, és így lassabban jön le róla.
2012. aug. 29. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen...a "biot".


A szervezetnek annyi köze van hozzá hogy semmi, hisz AIDS betegeknek is adják a gyógyszerük mellékhatásainak csökkentésére. Vagy rákosoknak is.


Lehetséges, hogy szimplán ennyire megviselte a lázas betépés, vagy nem aludta ki magát elég jól. Az én haverom kutyája is szív, és neki is szokott ilyen lenni. :) Nem para egyáltalán. Holnapra 99% h elmúlik.

2012. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó reméljük, én annyit tudtam neki mondani, hogy igyon sok sok folyadékot és ha álmos aludjon.
2012. aug. 29. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted, az jól jön, főleg ha lázas.
2012. aug. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!