Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Olcsó és jó cigi? Mit ajánlotok?

Olcsó és jó cigi? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
700 Ft alatt

2012. aug. 1. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

1. Vegyél külön dohányt meg papírt és töltsd meg magad, vagy

2. menj ki Józsefvárosi piacra azt vegyél ott

2012. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jolvan majd elmegyek odáig egy cigiért..nem ?!
2012. aug. 2. 00:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Camel pont 700 Ft:))
2012. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

700 Ft alatt akkor jössz ki okosan, ha magadnak töltöd. Persze a vágott, sodorni és töltenivaló dohányok is drágulnak, de még mindig FÉLÁRON ki tudok hozni magamnak egy doboznyit.

Egy 40g-os zacskóból kb. 40 szálat tudsz gyártani. Minél szorosabban töltöd, annál kevésbé erős.


1500 Ft-ért már kapsz cigarettatöltőt, kézit. Kis gyakorlat kell és máris gyorsan fog menni.

Egy doboz cigarettahüvely 150-200 db-os, filter és papír már adott, neked csak a dohányt kell beletenned. Az ilyesmi 200-250 Ft.

A legutóbbi áremelés előtt, 680 Ft-ért vettem 40g-os Domingo dohányt. Most nyilván picit drágább lehet, de ha utánaszámolsz, még mindig megéri, már ha kitartasz a dohányzás mellett. Domingo dohányokat határozottan ajánlom, Virginia Blend-et (zöld), Original-t (sötétkék halfzware) vagy ha ízesítettet szeretnél, vaníliást vagy epreset.

A vaníliásnak nagyon jó az illata, az epresnek az íze jó, szerintem. (Ezeket a gyanúsan olcsó "magyaros" vackokat, mint pl. Sodró - kerüld!)


500-1500 Ft-ért veszel magadnak egy cigarettás dobozt vagy jobbféle cigarettatárcát és abban tárolod.


(Ja, egyébként lehet kapni ízesített cigarettahüvelyt is, mentolos Pegazus meglepően jó! Virginia Blend Domingo-t töltöttem bele és meglepő módon mindvégig átéreztem a mentolt a papírból.)


700 Ft alatt dobozost már alig találni. LD-t szívtam, de nem az igazi. Viceroy, Camel - ezek most 700-asok, rendben vannak.

2012. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen..! utolsónak ment a zöld kéz. D:
2012. aug. 3. 00:47
 6/8 anonim válasza:
Kék LD 660 ft! Most camelt szívok! :)
2012. aug. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kérdező ha nem vetted vna észre én is írtam h töltsd magadnak, de pontozz csak le, jól van, ügyes gyerek vagy...:D(első vok)
2012. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mert számomra tök értelmetlen.. ő legalább kifejtette normálisan ;) hogy mi hogy tanácsokat adott stb. :)
2012. aug. 11. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!