Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Havi menzeszemkor hogy csökken...

Havi menzeszemkor hogy csökkentsem a fájdalmakat görcsöket Algoflex-m tablettát szedek. A No-spát nem tudom bevenni mert kihányom. Milyen gyógyszereket ajánlotok? Ami árban is olcsó és az összetevői is megegyeznek az algoéval

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
az algoflex-m egy görcsoldóból és egy fájdalomcsillapítóból áll, vagyis ugyanaz az anyag van benne, mint a no-spa-ban. am nekem a nurofen vált be, h árban mennyivel kevesebb, azt nem tudom, de lényegesen több van benne, mint az M-ben.
2009. jún. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nekem a no-spa semmit nem ér, viszont az algoflex-m az jó volt
2009. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meristin
2009. jún. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak zárójelben megsúgom, hogy az Algoflex-m algos gyógyszercsalád fájdalom csillapítójából és No-spaból áll! Gyógyszertáros mondta, amikor ugyanezzel a kérdéssel fordultam hozzá! Úgyhogy, ha együtt bírod, nem hinném, hogy amúgy kihánynád!!
2009. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nospát én sem bírom, szédülök és hányok tőle, de az Algoflex-M a csodagyógyszer nekem. Nem tudom mi lehet az oka, ha ugyanaz, mint a Nospa, de nálam így van ez biztos. Meristinnel nekem az a bajom, hogy hat, de olyan kába leszek tőle, hogy se vezetni, se dolgozni nem tudok, tehát max. hétvégén jó, amikor bevétel után le tudok rögtön feküdni.

Nekem az Agnucaston mulasztotta el a görcsöket. Gyógynövényes bogyó, 3 hónapja szedem, mindennap be kell venni és folyamatosan szedni, mensi alatt is. Iszonyúan görcsölős voltam, de a legutóbbi mensimnél már éppencsak egy kicsit fájt a hasam, azt is alig pár órát és amióta ezt szedem napra pontosan meg is jön.

2009. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!