Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Otthon lebeszélnek róla, hogy...

Otthon lebeszélnek róla, hogy töltsem a cigit. Tényleg károsabb?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem: hogyan működik a töltés? Tudom, hogy van töltő, hüvely, és be kell nyomni a dohányt a hüvelybe... Milyen fajta dohányok vannak, és milyen árban?

2012. júl. 30. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem károsabb.Én is át akartam anno váltani,mert olcsóbb volt,de nem bírtam,majd meghaltam akkor egy normális cigiért.A töltött nagyon erős,nem is értem,hogy bírják azt emberek évekig szívni.
2012. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem károsabb. Elvileg ugyanaz a dohány kerül bele. De azt, hogy milyen keményre tömöd (vagy akár sodrod) a cigit, azt te döntöd el.

Kb. fele annyiba kerül, igaz macerásabb, mint ha rendes cigit vennél. Rengeteg féle cigarettadohány van, ugyanúgy vannak piros, kék, mentolos dohányok, mint cigik!

2012. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem a szűrő is ugyan az, lehet kapni külön is márkásat. Vannak sodró dobozok, nekünk is van, azzal könnyű sodorni :-) bár már senki nem használja.

Egyébként kissé visszatetsző, hogy dohányosként ezen gondolkodsz. Ha az egészséged érdekel, inkább szokj le. Az a tuti!

2012. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem károsabb a töltött cigi sőt.. sokkal kevésbé károsabb mint a gyári. olcsóbb is!:) 15/L
2012. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 charlie harper válasza:
Szerintem se károsabb .. én 3éve kezdtem el töltött cigit szívni , szerintem nem erősebb hanem gyengébb legalábbis nekem :) meg gazdaságos is .. egy doboz cigi kb 700ft egy kis dohányt megveszel 680ért és tudsz belőle 40szálat csinálni és 200 ért már vehetsz 200 hüvelyt amivel elvagy egy jó darabig :) de ez az én véleményem :D
2012. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is töltött cigit szívok, sajnos már évek óta. Eleinte piszkosul erősnek éreztem, ma már meg se kottyan. Annyi hátrányát érzem, hogyha néhanapján rendes cigi kerül a számba, már iszonyat gyengének érzékelem.
2012. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyenge dohányt kell venni. Pl. Golden Gate Special Silver.
2013. febr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 homo ludensz ***** válasza:
Egyformán káros csak az általad töltött jóval olcsóbb. Bő 2 éve magam töltöm és ami az erősséget illeti sok féle dohány kapható. A sors úgy hozta hogy kaptam egy szipkát és akár naponta 2x is cserélek benne filtert (kettőt) + a hüvely is filteres. Ma már szipka nélkül nem is tudnék rágyújtani.100 as kiszerelésben van filter gondolom a cigisodróknak. Nincs a dohány illatosítva csak dohány illatú és olyan erősre redukálod a filterrel ami neked megfelel.
2013. febr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!