Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek melyik cigidohány...

Queasy kérdése:

Szerintetek melyik cigidohány a legjobb ár/érték arányú?

Figyelt kérdés
A héten szeretnék átállni a töltött cigire és arra lennék kíváncsi, hogy melyik dohány az, ami a legjobban megéri a pénzét? Ezelőtt 6 évig barna Szofit szívtam, ebből kiindulva nézegettem már neten árakat és találtam is egy 160 grammos barna szofi dohányt 2650 forintért. Mennyire számít ez jó árnak? Hány szálat lehet elővarázsolni abból a 160 grammból?

2012. júl. 10. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Én itthon termesztem (Virginia) ennél jobb ár érték arányú nem igen van, mert kb egy forintra jön ki kilója. xD
2012. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Barna/kék Szofi dohány nagyon jó, szerintem a legjobb. 160grammból kb 10 doboz cigaretta jön ki.
2012. júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alaque ***** válasza:
Én általában gyári cigit szívok, szóval nem tudom. De azt tudom, hogy kevesen képesek megmaradni a töltöttnél, mert ha bénán töltöd, bármilyen dohánnyal hányadék lesz. Meg amúgy is elég fura nekem. Erős, de nem úgy, hogy kapar, hanem inkább így fullaszt. Nem az esetem. Mindenesetre sok sikert az átálláshoz! :)
2012. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sodródohányt tudok ajánlani: domingo. 780/40g, nagyon finomra vágott, nem kapar!
2012. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
No, elvoltam ma a tescoba és be is vásároltam. Vettem 40g-s barna szofit meg 100 darabos piros primus hüvelyt próbaképp. Eddig teljesen jó. :)
2012. júl. 12. 16:55
 6/6 Alaque ***** válasza:
Mindenki Primus hüvelyt használ :D
2012. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!