Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen elektromos cigit...

Milyen elektromos cigit ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Nos az van,hogy nagyon szeretem ha számból füst jön ki,karikákat tudok fújni stb...ezért sokat is vizipipázom.De mivel nekem otthon nincs,és ha rámjön az érzés nem is akarok vele kínlódni,meg egyedül fura lenne... ezért gondoltam az e-cigire.Nikotinmentes liquid-eket használnék,és ha lehet legyen valami finom íze is :D A pénz nem nagyon számít,de legyen jó minőségű és sokáig bírja :D köszönöm előre is!
2012. júl. 10. 14:55
 1/4 A kérdező kommentje:
ja azt elfelejtettem,hogy sima cigit NEM szívok,nem leszokás céljából kéne,csak amiatt amit leírtam :D
2012. júl. 10. 16:20
 2/4 anonim válasza:

Ezt tudom neked ajánlani!

nagyon jo!


[link]


meg itt tudsz nézni löttyöket is,van nagyon sok fajta :D

a gyümölcsösek nagyon finomak!

2012. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D
2012. júl. 10. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, merre laksz helyileg, de a XVIII. kerület központjában Üllői út 390. szám alatt van egy megbízható e-cigi bolt [link] ahol ki is próbálhatod az ízeket, ha elmúltál 18 éves, ugyanis az alkoholmentes sörhöz hasonlóan, ennél sem számít, hogy nikotinmentes.

Legalábbis a tulaj eszerint jár el.

2012. júl. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!