Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek a West blue vagy...

Szerintetek a West blue vagy a Fehér Bond a jobb a gyengébb cigi kategóriában?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok nagy dohányok, kb. 1 hétig elég is egy doboz, ha nincs buli a hétvégén. Vagy Arany, vagy Piros Marlborot szívok. Ezeknek van is "értelmük" úgymond. Egyszer szívtam fehér Multifiltert, nem túlzás, hogy semmi füst sem jött ki a számon, és semmi cigaretta íze nem volt.


Kipróbálás céljából szeretnél venni?

2012. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Attól függ rá kell állnom a gyengébbre.

Muterom lenyúlja az erősebbet nekem a haverok ezt a kettőt ajánlották.

2012. jún. 5. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Marlboro-nak azt a kemény dobozos verzióját szeretem (fehér doboz, piros csíkkal, és a cigitartó részét ki lehet húzni). Mindig elfelejtem a nevét. Abból is van egy kicsit light és egy nagyon light verzió, viszont nem lehet rajtuk annyira érezni azt a "hegyi levegő" jelleget, mint pl. azon a fehér Multifilteren, amit egyszer véletlen vettem, mert kómásan kaptam véletlen a Marlboro helyett. :D
2012. jún. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a Marlboro Flavour Note lesz. :)
2012. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 matyi435 ***** válasza:

A fehér Bond K@RVA erős cigi.

Az erőssége: 10

0,8

10

Öt perce néztem meg.

2012. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!