Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a jobb cigi?

Melyik a jobb cigi?

Figyelt kérdés

Ár nem számít, íz, minőség és ár érdekelne!

-Fekete Dunhill

-Kék Multifilter

-Narancs/Kék Pall Mall

Válaszotokat köszönöm! Antidohányosok kíméljenek!



2012. máj. 31. 06:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Narancs Pall Mall.
2012. máj. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fekete Dunhill erős, a kék Multifilter közepes, a leggyengébb A narancs Pall Mall. 740 ft. körüli árban vannak.
2012. máj. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

De ízre miilyenek?

2012. máj. 31. 07:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Narancs Pall Mall.:)
2012. máj. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A hosszú kék multi volt a kedvenc cigim még a megújulás előtt, mostmár nem olyan jó, nincs annyira karakteres íze. Én a Pall Mall-okat személy szerint nem szeretem, Dunhill-t meg még csak ezt az új patronosat szívtam, az nem nyerte el a tetszésem, a fekete nem tudom milyen lehet. Esetleg vegyél fekete Benson&Hedges-t, stílusos a doboza, erős és finom :D
2012. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
narancs pall mall
2012. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

lol, hát ez nagy, narancs pall mall :D


szerintem aki ízre megy, az vegyen cukorkát


a fekete Dunhill a nyerő, kétségkívül, a minőség szempontjából a legkiválóbb fajtából való

2012. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat! Majd akkor a veszek Dunhillt és Pall Pallt is! :P Majd meglátom meik a jobb!
2012. máj. 31. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Fekete dunhill egyértelműen a legjobb és legminőségibb cigi amit MO n lehet kapni de én a helyedben a pall mall helyett piros marlborot vennék ez a 2 legminőségibb a DH meg a Marlboro
2012. jún. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ezek közül kéne választani akkor a dunhill vagy a multi :D de én úgyvagyok vele hogy akkor már megveszem a 100's arany marlbit :D
2012. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!