Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerinted vízipipához a...

Szerinted vízipipához a dohány jobb vagy az a kő?

Figyelt kérdés

#xdfrgdgdfsg
2012. ápr. 12. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen kő?
2012. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltam kővel valami felkészült svéd társasággal, de a svédek is kidobták, h sz@r :) szóval never kő
2012. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A shiazo kristály (a "kő") azért jobb, mert nem minősül dohányterméknek, azaz az nem is dohányzás. Igazából a kristályba itatott aromát gőzölöd el, kellemes ízű, társasági elfoglaltság, de korántsem veszélytelen. Mert ugyanúgy kell hozzá faszén, és annak van füstje is, no meg tűzet okozhat, ezért csak óvatosan. :D

Egyébként olyan ez, mintha vodkás üvegből innál vizet, üldözni fognak emiatt is.

2012. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vodkás üvegből vizet?
2012. ápr. 12. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Amire gondoltál az a szén és nem kő.Az széntől csak az függ hogy mennyi idő alatt ég el, minél több ideig bírja annál több ideig lehet használni.A dohánytól az illat függ.
2012. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
inkább dohány
2012. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a shiazora gondolt egyébként az nem annyira káros.
2012. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kő jött be. Én 1x használtam csak dohánnyal, az nem tetszett annyira. Viszont a kő nagyon bejött! És egészségesebb is, és nem csak neked, de a pénztárcádnak is!
2012. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!