Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 5 éve vagyok a barátomal és...

Bárd icintia kérdése:

5 éve vagyok a barátomal és leszokoba vagyok! Ha már leszoktam és akkor sem hiszi el akkor mit csináljak? Mert volt már rá pl-da! Ugyan is gyülöli a cigit és e miatt nem viselkedik ugy velem! Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:

"Mert volt már rá pl-da!" Mire??

" Ugyan is gyülöli a cigit és e miatt nem viselkedik ugy velem!" Hogy??

Te hány éves vagy?

2012. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem foglalkozik velem nem ad csokot nem ölel ! arra colt példa hogy leszoktam és rittig azt állitotta hogy nem hisz nekem és ha most sem fog ?
2012. máj. 24. 18:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Most miért nem hisz neked? Csak érzi, hogy nem vagy cigiszagú.
2012. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Annyira mégse szokhattál le, ha most megint kell.


Most az van, hogy nem cigizel, és idővel el fogja hinni, ennyi. Türelem.

2012. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azért nem hiszi el mert othon szüleim dohányoznak és ugy ruhám beszivja meg a hajam is és persze az van hogy én cigizek hát most ma pl nem cigiztem és ezt sem hiszi el
2012. máj. 24. 18:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Csukd be a szobád, tartsd ott a ruháid. Mielőtt találkoztok, fürödj meg, moss hajat, és öltözz tiszta ruhába. Akkor nem fogja érezni.
2012. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben leszoktál, hagyd hogy legyen ideje, hogy lássa, hogy tényleg eredményes és tartós leszokásról van szó. Ez az egyetlen amit tenni tudsz, ugyanis sok embernek tapasztalatból bevan rögzülve, hogy sok dohányos visszaszokik előbb- utóbb.
2012. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a dohányzásról csak magadért lehet leszokni. mi az, hogy nem hiszi el?
2012. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne engedd meg, hogy zsaroljon. A te érdeked, hogy leszokj.
2012. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Más kedvéért leszokni...hát az nem könnyű. Ha nem hiszi el ennyi idő elteltével sem az gáz... Se csók se ölelés? Itt tenném fel azt a kérdést,hogy milyen kapcsolat ez: :)

Ne hagyd,hogy zsaroljon... Ha annyira drasztikus lesz a helyzet vigyél bele egy kis csavart...sértődj meg,ne vedd fel a telefont stb...( Nem a legjobb mód,de drasztikus helyzetnél--> Drasztikus megoldás)

2012. máj. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!