Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit szólnál hozz, ha kitiltaná...

Mit szólnál hozz, ha kitiltanák Magyarországról a cigit?

Figyelt kérdés
Utálom a cigit! Gyűlölöm! Főleg azt amikor eszek egy nyitott étterembe és mellettem meg vagy 5-10 méterrel cigiznek, és a füstöt oda fújja hozzám a szél! Legszivesebben mindenkinek aki cigizik leadnék egy pofont! Más is így van ezzel?

2012. máj. 5. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is utálom, asztmás vagyok és ezért minden nap szenvedek a füst miatt. De tudod, mennyi adót vesz be a kormány a cigi eladásokból? Ha kitiltanák, akkor azt a pénzt valahonnan pótolni akarnák, még a mostaninál is több adót tennének a kajákra meg minden másra, amiket mindenki megvesz. Így legalább csak a dohányosoknak kell azt az adót megfizetni.
2012. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is utálom a cigifüstöt, de most már szerencsére nem lehet a kocsmákban sem.


Tolerancia kérdése az egész.

2012. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
és az téged mért zavar? mindenki arra költi a pénzét amire akarja
2012. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha csak havi 9-10E menne cigire el. Anyám munkanélküli, apám rokkantnyugdíjas, havonata 60000 megy el cigarettára nekik, enni pedig már szinte nincs mit.
2012. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Ha ennyire zavar a cigifüst,akkor közlekedj üvegburával a fejeden.Amúgy tegnap egész nap úton voltam és kb csak 1-2 dohányzót láttam.Már szinte sehol nem lehet cigizni,drága és sorban szoknak le az emberek.Úgyhogy nem értem,mi bajod van.
2012. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

6!

erre van egy mondás.. aki hülye ... így járt:)

2012. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Én a kávét, az alkoholt, az energiaitalokat is kitiltatnám, és a tv ből az értelmetlen műsorokat, és az amerikai filmeket is!

És a szerencsejátékot is betiltatnám, állami szinten is!

Ezentúl csak indiai meg ázsiai filmek mehetnének!

2012. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

9 Költözz ki a hegyekbe remetének,ott semmi ilyesmi nem fog zavarni.


Amúgy ha már itt tartunk,én az agresszív,gonosz,buta embereket tiltanám ki a bolygóról és kilőném őket a Plútóra:)Kinek nem inge...

2012. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha kitltanák? Vennék külföldről, aztán elszívnám a kertben. Ne szóljanak már bele, hadd dohányozzak!

20/L

2012. máj. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
India nem Ázsia része?
2012. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!