Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb cigeretta márka?

Melyik a legjobb cigeretta márka?

Figyelt kérdés
Eddig próbáltam a kék pall mallt, olyan cigaretta xd de érdekelne hogy más szerint melyik a legjobb, ha úgy tetszik a legfinomabb.

2012. ápr. 28. 15:29
1 2
 11/16 Matthew001 ***** válasza:
90%ban fehér, szürke, bézs, világoskék, sötétkék, narancs, piros/fekete. Nincs minden szín ezek közül minden cigifajtánál szal néhány kiesik. Meg persze vannak egyediek pl Marlborok amik eltérnek ezektől. A zöld 90%ban mentolos, abban is a sötét és világos adja az erősséget meg.
2012. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
koszonom :D
2012. máj. 4. 13:16
 13/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kérdező? Mióta gyújtasz rá? Mindennap rágyújtasz vagy csak alkalmanként?

Narancs pall mall is jó, néha szoktam venni.

2012. máj. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nemtudom a színekkel gondban vagyok, néztem a doboz oldalát és a narancs pallmal csak fele olyan erős mint a sötétkék. Fura. De am. Nem gyújtok rá minden nap csak néha haverral,sőt ma úgy döntöttem abbahagyom és eldobtam egy negyed dobozzal egy felirattal hogy:"Én nem akarok meghalni, szívjad Te ha megakarsz"


15/F

2012. máj. 17. 17:23
 15/16 anonim válasza:
Djarum Black. :3 imádom, legjobb.
2014. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Jó az a Djarum, csak ha napi 1 dobozt szív az ember, akkor picit megviseli a pénztárcát.
2014. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!