Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a Slider 808 Elektromos cigarettáról?

Figyelt kérdés
Írjátok le kérlek a tapasztalatokat, napi 1-1,5 doboz rendes cigiről szeretnék leszokni. Antidohányosok kíméljenek!

2012. ápr. 11. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokunknak sikerült átállni és nem is olyan nehéz. Én 20 év, muter és fater több, mint 40 év dohányzás után. Ha van egy kicsi akaratod, akkor neked is könnyen mehet, csak normális e-cigit vegyél, ne ilyet. Az e-cigarettások népes tábora egyvalamiben egyetért, mégpedig abban, hogy a cigaretta méretü és formáju készülékek kerülendők!


[link]

2012. ápr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Írjatok még.
2012. ápr. 12. 09:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha napi 1-1,5 doboz cigit szívtál, akkor érdemesebb erős akkumulátort választani (900-1100 mAh-sat). Ilyen például az EGO készlet. Előnye, hogy nagy teljesítményű, és a csomagra ugyanúgy garanciát vállalnak, emellett minőségi is. :) Ha nem szeretnéd magad túl nagy költségekbe verni, akkor ajánlom, hogy a www.ecigionline.hu -n nézelődj, ott olcsók a készletek és a tartozékok is. :) Kezdésnek szerintem EGO-T akkumulátor a legjobb, mert ha lemerül sem kell aggódni, ha van a közelben konnektor, számítógép vagy szivargyújtós töltő, akkor oda bedugva az USB-s csatit nyugodtan szívhatod töltés közben is, ez a lényege. Folyadékok terén is nagy a választék, de inkább a www.eliquid.hu -t ajánlom, azért, mert olcsó, finomak a folyadékjaik. :) Vannak igazán borzalmas ízű folyadékok magas áron, mint a MellowDew, úgyhogy az ilyet szerintem kell. Sok "hivatalos", "csicsás weboldalú" áruháznál egy gagyi készletet kapsz 17-25 ezerért, itt magadnak egy akksit beszerzel kb. 5500-ért, veszel 30 ml-es folyadékot 3500-ért, veszel két patront (amiből a dupla fűtőszálas integráltat ajánlom nagy kapacitása, füstképzése és torokhatása miatt:) ) 3x1100 ft, és kb. 11-12 ezerért nagyon pöpec készleted van, ami nem fog cserbenhagyni. :D


De egyébként ajánlom a www.ecigiforum.com -ot, ahol rengeteg e-cigiző ad tanácsot, megosztja veled személyes tapasztalatát!

2012. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Akkor ezeken még átrágom magam:)
2012. ápr. 13. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vagyok, aki a hosszút írta! :) Szerintem jól teszed, ha átrágod magad még egyszer, mert súlyos tízezreket spórolhatsz meg vele. Egy nagyon segítőkész és kedves csapat segíti az e-cigizni vágyókat: www.ecigiforum.com Itt felteheted a megfelelő helyen a kérdésedet, válaszolnak rá, videok vannak a kezdéshez, hogy mit hogyan csinálj, megosztják a tapasztalataikat, stb. Szerintem egy regisztrációt megér, mert annyi minden van, amit átadnak egymásnak az emberek, hogyha ezt te mind saját pénztárcán kell, hogy kitapasztald, akkor több százezer forintod is elúszhat az e-cigizés terén. :)


Jó gőzölést a továbbiakban!


21F

2012. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


A Slider 808 az akkutöltős doboz miatt kapta ezt a nevet, amúgy 808 típusú elektromos cigaretta. Azoknak érdemes, akik a nagy méretű e-cigit nem mernék elővenni pl. közösségben.

Ha bevállalod a nagy méretűt, akkor valamelyik eGo típust javaslom.

Az e-cigishop.hu oldalon rengeteg készletet találsz, akár a 808-as típusból, akár a profi szettekből.

2012. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!