Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnám ízesíteni a...

Hogy tudnám ízesíteni a cigimet? Epreset szeretnék!

Figyelt kérdés

Van kék GG hüvely,meg szürke dohány,de eper ízűt szeretnék.

Ha teszek bele még egy szűrőt,melyet bekentem vmi eper ízű cuccal,akkor eper íze lesz?

Illetve rendes pipába lehet venni epres dohányt?



2012. márc. 29. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerübb, ha veszel egy elektromos cigit. Abba rekhatsz eprest, banánost, vaníliást, csokisat.... és még vagy 150 féle ízt. Olcsóbb, egészségesebb, jobb.
2012. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Állítólag az is nagyon káros,úgyhogy maradok a simánál,de azért köszi! :D
2012. márc. 29. 17:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy károsabb,de olcsóbb és több féle lehetőség van,mint rendesben,de te tudod:)Amúgy kérdésre a válasz:szerintem ilyet nem lehet.Régen árultak gyümölcsös cigit,ma már szerintem az sincs,én is kerestem anno mindenhol.Mangós volt és citromos.
2012. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Van még jó pár helyen, pl Budapesten a Határ út-on lévő Europarkba bemész a főbejáraton, kb második bolt egy dohány bolt balra.. na ott van mindenféle ízesített cigaretta.. bár az áraikat nem tudom :)
2012. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2012. márc. 29. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Még mielőtt leírod az ecigit a káros hatása miatt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__2785282-m..

2012. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!