Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik országokban lehet...

Melyik országokban lehet kapni Snus-t?

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesco dohányrészlege. :) Legutoljára ott láttam Snust. Amugy Hollandiában már találkoztam vele és Olaszország déli részén is (északon nem nagyon).
2009. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
én 14 vagyok és itt nálunk (Mo. vas megyei kisváros)két helyen is lehet venni, sokfélét. barack, cseresznye, mentol, é mentolosat szoktam, egyébként nem Snus hanem Snuff, vagy burnót, de mi csak tubáknak hívjuk. tök király mikor a gyerek elsírja magát az erős mentolos snufftól
2009. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A snufft azt orba kell rakni, a snus-t szájba az inyhez!

Amugy köszi a válaszokat!

2009. jún. 16. 04:52
 4/5 anonim ***** válasza:
ja az a teafilteres, bocsi elnéztem :D amúgy arra ne szokj rá..olyan könnyen okoz nyelv vagy ínyrákot.. a snuff meg rajtamarad a nyálkahártyán, de az 30 naponta megújul
2009. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mindkét részről van abban igazság amit irtok, de nézzétek meg a snusshop(PONT)hu weboldalt, ott mindent megtaláltok ezzel kapcsolatban és még rendelni is lehet!!!!
2010. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!