Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Merre lehet Székesfehérváron...

Merre lehet Székesfehérváron snus-t (snüsszt) kapni?

Figyelt kérdés

Keresek ilyen helyeket :)

Olvastam, hogy más országokban lehet pl Tesco dohánypultnál, meg, hogy pesten a blahán de itt fehérváron még nem láttam.

Lehet egyáltalán?


2009. okt. 15. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fúú én pont ma láttam erről egy filmet, ezekután én megfogni sem merném, nemhogy használni.
2009. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na, mert mit láttál róla?Érdekel.

Üdv. :)

2009. okt. 16. 09:21
 3/11 A kérdező kommentje:

Illetve egy keresztkérdésem lenne:

Mivel ez alkoholba áztatott dohány...Használat után, hogy álljak a vezetéshez =/

2009. okt. 16. 09:29
 4/11 anonim válasza:
Azt nemtudom,hogy merre lehet kapni Fehérváron SNÜSSZT de én minden héten megyek oda és van nállam egy két kartonnal.
2009. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen dokumentum film volt, arról hogy milyen hatása van. 2 srác beszélgetett egy másikkal, aki már régóta csinálja. Szegénynekk nem volt meg a fél állkapcsa, mert meg kellett műteni és csak így tudott megmenekülni. Meg iylen képeket néztünk, hogy szőrös lesz tőle a nyelv, meg egyléb nyalánkságok xD:) (első voltam)
2009. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szia!

Nálam rendelhetsz snusst, minden fajtám van. E-mailen jelentkezz: abuga12@gmail.com

2009. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Abban nemtudok segíteni, hogy hol találhatsz, én netről rendelek, az első válaszolónak írnám, hogy a svédek nyomós része snusöl(nők és férfiak egyaránt), és érdekes módon egyiknek sem szőrös a nyelve, vagy hiányzik az állkapcsa...ne higyj el minden baromságot...
2010. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14:09-nek egyiknek sem szőrös a nyelve MÉG! de nem is egyik percről a másikra lesz olyan
2010. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Öreg, ha egy icuri-picurit utánnanéznél, akkor tudnád, hogy a 19 század eleje óta gyártanak, és fogyasztanak snust, ha tényleg nyelvszőrösödést okozna nem gondolod, hogy abbahagyták volna a gyártársát?? Vagy akkor az összes svéd borotválja a nyelvét?? Egyáltalán láttál már snust, használtál már??Esetleg Svédországban kirándultál, vagy csak amiatt a bizonyos "dokumentum"film miatt ragaszkodsz ennyire a szőrösnyelv dologhoz??Gondolj már bele: szőr a nyelven? Lassan 2 éve nyomom, félévente egy hónap pihi, hogy regenerálódjon az ínyem, és nem szőrösödik a nyelvem, állkapcsom is ok, fogorvosom is megerősítette..Ezek saját tapasztalatok, nem vmi dokumentumfilm,de nagyon örülnék, hogyha a forrását megjelölnéd..érdekelne
2010. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A snüsz kevésbé károsabb, mint a cigarettázás, több tanulmány is kimutatta már ezt!! A snusshop/PONT/hu webcímen rendelhettek magyarországról rendes webshoppon keresztül akár és mindent megtudhattok erről a temékről!!
2010. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!