Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a marihuána elvileg növeli...

Ha a marihuána elvileg növeli az étvágyat, miért olyan soványak a füvesek?

Figyelt kérdés
Elég megnézni néhány kemény füves "sztárt", pl Snoop Doggot vagy Wiz Khalifát.. Utóbbi főleg olyan mint egy cérna, miért van ez? Mindnehol azt olvasom, hogy növeli az étvágyat.
2012. márc. 19. 09:21
1 2
 11/13 anonim válasza:

Már nem azért... De amerikában, illetve egyéb külföldi országokban nem játszanak ilyenekkel, hogy herbál... Az egy rakás szar, vegyszerekből, meg némi udvarról bekapált dudvából összeállítva...


Én például találkoztam még annak idején olyan videóval, ahol a srác szétbontja a (gondolom minőségi szivart), a dohányt félresöpri, és körülbelül egy deka marihuánát tisztán beleteker a szivar papírjába, vagy dohánylevélbe vagy mit tudom én mibe. De nem cigipapír, meg dohánnyal felütés meg ilyenekkel szórakoznak odakint.


De egyébként meg a marihuána körülbelül úgy növeli az étvágyat mint a sima cigi... Semennyire. Éhes vagy eszel, ha nem nem. Ha meg elszívod a pénzed és nem tudsz kaját venni, akkor inkább akaszd fel magad. Az ilyenek miatt jár még itt magyarország, akik a segélyüket is képesek elszívni ahelyett hogy vegyenek kaját.

2014. júl. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem növeli az étvágyat csak az ízeket érzed jobban tőle. Wiz Khalifa meg Snoop Dogg mindketten genetikai hulladékok:'D Kajálhatnak bárhogy amíg nem kezdenek el sportolni normális étrenddel addig az életmódjukból kifolyólag mardnak olyanok amilyenek.
2015. ápr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyszeru oka van:


a fuben talalhato cannabinoidok tulporgetik az anyagcseret, ez okozza a megnovekedett etvagyat, ahogyan azt a jelenseget is, hogy hiaba eszik sokat az, aki cannabist fogyaszt, megsem fog elhizni.

(nyilvan mindenki mas es mas, es ha nagyon akarsz, akkor el tudsz hizni akkor is, ha fuvet szivsz, csak nehezebb.)

2020. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!