Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a marihuána elvileg növeli...

Ha a marihuána elvileg növeli az étvágyat, miért olyan soványak a füvesek?

Figyelt kérdés
Elég megnézni néhány kemény füves "sztárt", pl Snoop Doggot vagy Wiz Khalifát.. Utóbbi főleg olyan mint egy cérna, miért van ez? Mindnehol azt olvasom, hogy növeli az étvágyat.
2012. márc. 19. 09:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Két (vélelmezett) füves sovány, tehát minden füves sovány, tehát...


Egyáltalán mi a kérdés?


A THC étvágynövelő hatása nemcsak széles körben ismert, de kutatott is, a hatásmechanizmusát is feltárták.

[link]

2012. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem láttam még kövér füvest, csak soványat. Azért hoztam fel a fenti példákat, mert ők közismert személyek.
2012. márc. 19. 10:23
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
ha ritkán használod, akkor növeli, de ha minden nap használod, akkor inkább brutálisan csökkenti, én most vagyok 52k.. nem beszélve arról, hogy nem marad lóvé kajára, de ez a fent említett urakat nem hiszem hogy érinti.
2012. márc. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ez csak személyes és a baráti körben tapasztalat, nem tudományos tény. csak hogy ne legyen anyázás. :)
2012. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Haggyuk már ezeket a habi gengsztereket.. Wiz Khalifa.. Snoop Dogg.. Jó isten,ezek mind studio gangsták,a studiozásból élnek,ezek szerintem életükbe nem szívtak még füvet,csak beállitják,hogy mekkora gangsterek.. Hallgasd meg Eazy E-Real Compton city g's című számát(főleg ha tudsz angolul). Na ő például a gettoban nőtt fel,nem úgy mint Wiz Khalifa..
2012. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Egyébként ha nem szívtak még füvet, akkor érdemes beírni youtubera: Reefer Party- Wiz Khalifa ft. Chevy Woods and Neako (Official Music Video) :) Biztos herbáloznak :)
2012. márc. 19. 20:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Jah nyílván valszeg kő kemény füvesek. Szerinted a filmekben amikor beszúrják a hernyót meg tolják a joyát zsinórban az rendes fű?!! A rendező rég a börtönbe meresztené a seggét a fekáknak ;) Filmes trükk.. Nem füveznek a filmekbe se rendesen,ahogy nem is hernyóznak stb.. Wiz Khalifa egy .....akkor is :D EazyELove
2012. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mr.brown ***** válasza:
Én nyáron elég sokat szívtam és meg is látszik, hogy eléggé meghíztam, de már fél éve nem szívok.
2012. márc. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kérlek én napi 4-5 jointot eltolok, és mégis debella vagyok :D jó ez túlzás, de a tavalyi 48 kilós énemhez képest igencsak kikerekedtem, most dolgozok h ismét annyi legyek :P igaz a fél év Burgeres munka is dobott rajta.. ergo nem minden füves sovány :D de bárcsak úgy lenne :D:D
2012. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Igen persze egyik sem tép...xD

Snoop dogg is csak azért váltott nevet és műfajt mert csak megjátsza magát?Ha nem hiszed nézd meg...snoop lion lett a neve...

Eazy meg egy teljesen más világba volt még...

Am meg az szív aki akar sztem ennyi...

2012. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!