Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha vízipipázok, valamiért nem...

Ha vízipipázok, valamiért nem jó az íze. Eléggé gyenge szinte nem is lehet érezni /többi lent/!?

Figyelt kérdés

Szóval megtöltöm és 2 réteg ezüstfóliát rárakok, de valamiért nincs jó íze citromosnak kéne lennie, de nemis lehet érezni.

Szívtam már máshol ott rendes íze volt és finom volt az enyém nemhogy finom, majdhogynem rossz íze van.

Mit csinálhatok rosszul?


2012. márc. 1. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivan pucolva rendesen a pipa? Cső nincs eldugulva? A víz nemlett sok vagy kevés?
2012. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Dohány nincs kiszáradva?
2012. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A dohány nincs kiszáradva teljesen jó állapotban van.

Hát már elég sokszor kimostam a csövet is de csak vízzel ki lehet mosni szappannal is? vagy esetleg nincs rá valami különleges tisztítószer?

2012. márc. 3. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:

kefe, hosszúkás ilyen tisztító kefe, a legtöbb dohányboltban lehet kapni kellékként. :) azzal mosd át magát a testet. én azt ajánlom, hogy tegyél a tartályba vizet, emg egy kis fogkrémet. hagyd állni, aztán az egészet mosd ki. nem tudom mire jo, de jó szórakozás :DDDDDDDD

amúgy igen, lehet hogy a minőség rossz, esetleg kevés lyuk van a fólián

2012. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!