Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Titeket már kapta rajta hogy...

Titeket már kapta rajta hogy dohányoztok? Ha igen akkor írjátok le hogy hogy! :W Jah és hogy hány évesek vagytok, és mióta szívjátok!

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Én 14 éves vagyok, én is dohányoztam. Egyszer a kertben szívtam és hirtelen mögöttem felbukkant anyám! De ő azt mondta, szigorúen büntetni fog, de aztmondta, nem tiltja el, mert csak rontana a helyzeten, különben is a magam egészségét vegyem figyelembe! Megijesztett....le is szoktam!
2009. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Huu de hányszor rajatakaptak már...apám mindig mikor látja úgy tesz mintha mi sem történt volna...mellesleg ő is cigizik és ő is titkolja otthon xD 3 éve cigizek amúgy de csak buliba:) 17/L
2009. jún. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Táborban,egy táncoktatóm előtt lebuktunk. Hárman voltunk,sátrak között cigiztünk,aztán feltűnt a tanár,és pont az én kezemben volt a cigi (azóta se szívtam olyan jó almás cigit xD ),mire a barátnőm kikapta a kezemből és letette a combja mellé. Az oktató csak annyit mondott hogy ne cigizzünk a sátrak között mert még felgyújtuk őket,menjünk a padokhoz. Úgyhogy megúsztuk :D

14/L/egy éve cigizek

2009. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem 17 éves koromban a lány wc-ben, pedig nem is dohányzom.

Igazgatóit akartak adni én meg elkezdtem olyan őszintén röhögni, mert mindenki tudja rólam, mennyire utálom a cigit, hogy a végén könyörögtem az intőért, de nem adtak.

2009. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Fiatalkorban maradandó károsodást okozhat az agyban is a cigi amúgy, nekem tökmindegy ki cigizik, meg ki nem csak ha lehet akkor legyen arra figyelemmel akit ez zavar.

Egyszer 14 éves koromban is azt hitték, hogy cigiztem, pedig csak egy ágat fogdostam.

A háziorvosom, meg nem hitt nekem, hogy nem dohányzom, megkérdezte tesómat is, hogy tényleg nem, mert sokak szerint tipikus dohányosnak nézek ki. Csak mert link vagyok, vagy nem tudom.

2009. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

senkisem kérdezte h fiatalkorban milyen károsodást okozhat a cigi, felesleges beletuszkolni a válaszodba, aki cigizik ezt leszarja, vagy tudja magátólis, de nemérdekli, és nem miattad fog leszokni.

amúgymeg én közöltem anyámmal h bulikban néha elszívok egy-két cigit. aztán persze rászoktam, ahogyan azt ő megis mondta. nemis cigiztem itthon sokáig, mert nemakartam h rosszul essen anyámnak. mostanra már itthon is cigizek, az erkélyen. anyám tudja. néha beszól vmit, mikor közlöm h nincs pénzem :D aztmondja nemkéne cigizni ésakkor lenne.

2009. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Németországban voltam mint cserediák és ott az udvariszünetben kint cigiztek az udvar végén és kört alkotak h ne lássák a tanárok és is odamentem azt utána középre kerültem és a tanárom észre vett .De csak azért buktam le mert én voltam ott a legnagyobb a 190 centimel.:D
2009. júl. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!