Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akkor is megállnék a fejlődésb...

Akkor is megállnék a fejlődésben, ha csak 1 szál cigit szívnék el?

Figyelt kérdés

Kérlek ne gyertek azzal, hogy minek akarom elkezdeni, NEM akarom elkezdeni, csak nagyon kíváncsi vagyok, milyen (igazából nem is szívnám el az egészet).

Valahol olvastam, hogy ha valaki korán cigizik, akkor megállhat a fejlődésben. Ez igaz? És ha csak kipróbálom?

15/L


2012. jan. 30. 15:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, terrorista leszel tőle.
2012. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Biztos nem állsz meg a fejlődésben , de nem kell okvetlen mindent kipróbálnod ! Hidd el , az elsőt követi a második is (sok esetben) .
2012. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ha csak kriprobálod nem ha sokat szivsz akor basza a hormonokat ami pubertás trádát okozhat nem fejlodnél ojan jól.
2012. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azért mert egyet kipróbálsz(bár én egyet sem próbálnék ki) attól még egyáltalán nem állsz meg a fejlődésben, csak akkor ha már 2,3,4,5........
2012. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdéstől gyanús, hogy máris megálltál, de ne aggódj még újra indulhatsz.

Na most komolyan, hogy jut eszedbe ilyen csacskaság, hogy 1 száltól bármi bajod is lehet? Ha ennyire kiváncsi vagy, szívd csak el, de tükör előtt csináld, és tegyél egy réteg papírzsepit a szűrőre, ezen keresztül szívjad. Talán a látvány is hozzásegít, hogy ne akarj rászokni később sem

2012. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"15/L" kamu!!

:DD

Amúgy jól nyomod a kérdés gyártást,szakmailag is rendben van,úgyhogy csak így tovább,megy a piros pont

(gondolatban persze)!

Üdv::))

2012. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Jaa amúgy "ma 15:40"!!

Nagyon jó !!Tehát szerinted 2 száltól már igen???

És még mi hülyézzük a politikusokat???

omg......wtf....

:)))))))))))))

2012. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én 16 vagyok, két, két és fél éve cigizek, mégse álltam meg azóta a fejlődésben. Max. agyilag de az meg a korral jár.
2012. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
74%-os, neked nem tudom, mi bajod van, a többieknek köszi.
2012. jan. 30. 19:27
 10/18 anonim válasza:
én 3 éve cigizek lassan 4 és hát eléggé korán keztem. 4 éve nem nőttem semmit szóval ne szokj rá bár 1 száltól nem is fogsz..... csak ne folytasd ;)
2012. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!