Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az miért van, hogy ha egy...

Az miért van, hogy ha egy bagós tilosban bagózik és rá merek szólni, akkor MINDIG neki áll feljebb, mintha neki lenne igaza? Miért nem bírnak a bagósok a tiltot hely ajtajátol 2-3 lépést arrébb állni?

Figyelt kérdés

Kicistmár idegesítő, hogy bárhol bagóznak a tiltást jelző tábla mellett, s ha rájuk szólok, akkor még ők ketdenek el bugriskodni.

(Nem a kérdés provokatív, hanem a kiváltó ok!)


Miért kell nekik ott az ajtóban pöfékelni? Nehéz az a plusz 2-3 méter?


2012. jan. 30. 13:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 15:02-es válaszoló: Egyébként se szerettem soha se zárt helyen cigizni, az meg, hogy most éppen ilyen hideg van, még csak jót is tesz, mert lusta vagyok kimászni. Ha haza esek délután négyre, akkor inkább megpróbálom elterelni a figyelmem, mert egyébként is egyre kevesebbet akarok cigizni, meg egyébéként se akarok összefagyni. MIndenesetre attól függetlenül, hogy dohányzok, teljesen megértelek, viszont csodára se számít. Multkor voltam kocsmába, ittam egy sört, meg egy teát, és a barátok, rokonok ugyanúgy rágyújtottak a kocsmába, pedig már javában türelmi idő van.
2012. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Dohányosként is kivagyok ezektől az emberektől, illetve pont azért. Az ilyenek miatt könyvelnek el mindenkit cigis parasztnak, és gondolják az emberek, hogy aki dohányzik, az már nem is lehet kulturált ember. Én bizony még égő cigivel a kezember is odaszólok, hogy lécci ne a tiltótábla alatt, itt 2 méterrel arrébb már szabad...
2012. jan. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

23.29 vagyok

20L

2012. jan. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én sosem cigizek tiltott helyen. Ha kisgyerek van a közelben akkor is pláne odébbállok, még ha amúgy szabad is. Amivel nem értek egyet, az a vasútállomásokon való tilalom, nagy ott a légtér, odébblépek két métert a többi utastól és kész.

Lakásban szoktam, de azért mert itthon mindenki dohányzik, nem zavarjuk ezzel egymást, a sajátunkét szívjuk, vagy a másikét.

Ahol még szoktam cigizni zárt térben az a suli vécé, de azért az se kicsi, plusz itt az iskolában a lányok nagy része dohányzik, majdnem mind (a fiúk közül is páran cigiznek, de nekik ugye van saját vécéjükxD), szóval megint csak a saját füst vs. másik füst=tökmindegy esete áll fent.


Lehet normális ember módjára is cigizni, a szabályokat betartva. És nekem mindenekelőtt a kisgyerek a tabu, kislányként én is utáltam, ha rám füstöltek. (Azóta persze nem zavar xD)


20/L

2012. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsónak. A suli wcben a nem cigiző lányoknak is vannak dolgaik.
2012. febr. 1. 05:07
 16/17 anonim ***** válasza:

Vannak, de a legtöbb lány cigizik az iskolában és azért nálunk a vécé egyáltalán nem kicsi, szóval ha ketten-hárman füstölnek bent, még nem lesz tele az egész helyiség.

(Amúgy régen volt kijelölt dohányzó az udvaron, amit ugye január elsejével meg kellett szüntetni...)

2012. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk az új törvény után volt hogy a tanár a wcben cigizett. Pedig én is sulis vagyok még, elég régóta dohányzok, de kibírom azt a 7 órát. Azért az élet ne álljon már meg...
2012. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!