Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg megszűnik a kék Kent...

Tényleg megszűnik a kék Kent cigaretta?

Figyelt kérdés
Otthon voltam délelőtt apuéknál, és láttam hogy az öreg vagy 20 karton Kent-et tárazott be...Kérdeztem tőle hogy miért, és mondta hogy valami benzinkutastól azt hallotta hogy vége a Kent-nek, megszűnik, úgyhogy mindenhol megveszi az összeset amit lát...Ti is hallottatok erről? Én kb. 7 éve dohányzom, nem sokat, viszont csak kék Kent-et, soha nem szívtam más cigit huzamosabb ideig, leginkább azért mert nem ízlett egyik sem, még amikor külföldön laktam is folyamatosan vittem magamnak Mo.-ról a Kent-et, nagyon sajnálnám ha megszűnne...Esetleg alternatívák?
2012. jan. 21. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
na ez jó kérdés, engem is érdekelne, most én meg most szerettem meg a kentet, és kb. olyan szinten, hogy csak ezt szívom. Érdekes lenne ez, mindenesetre...
2012. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Szokjatok le.
2012. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem opció.
2012. jan. 26. 20:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Így van, nem opció-.
2012. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként te mennyit szívsz?
2012. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Amióta forgalomba került Magyarországon a Kent, én azóta azt szippantom. A hír viszont egész pontosan az, hogy a British American Tobacco a Kent magyarországi forgalmazását szünteti meg, pontosabban már kiürítette a raktárait, és a jövőben ezt már nem szállítja a korábbi viszoneladóknak. Nyilván én is felvásároltam, amit bírtam, de a napi két doboz mellett persze ez csak ideig óráig jelentett nyugalmat, ezért a megoldás a netes rendelés lett külföldről. Tökéletesen azonos minőség, dobozonként átlagosan 200 Ft-tal olcsóbban. Kellemes cigarillózást kentes pajtikáim :-)

[link]

2012. febr. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 erdosjozsi válasza:

Hát valóban megszűnik. Sőt, már lényegében alig kapható valahol. Én szerdán voltam Romániában, vettem is pár dobozzal.

Csak ezt szívom, más cigit nem szeretek. De ezt nagyon. Köszi az oldal-ajánlást!

2012. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
mennyi idő alatt ért el hozzád a rendelés?? szállitási költs. drága?
2012. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
És most hol lehet beszerezni?
2015. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! én most tudom tőled, de az öreged nem jól hallotta mert nem szűnt meg a kék Kent cigaretta.
2016. febr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!