Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás leépítheti a...

A dohányzás leépítheti a kinézetünket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Le. Nagyon is, főleg ha egészségtelen étrendet eszel mellé, és nem mozogsz, egyébként láthatóan hatással van a bőrre, fogakra, hajra is.
2012. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha ésszel dohányzol, és nem vagy igénytelen akkor nem.
2012. jan. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mr.flash: Keresztapám 35 éven át cigizett, napi 1, de nagyon rossz napokon másfél, két dobozzal is elszívott egy nap, most 57 éves, kb. 6-7 éve szokhatott le, és még azokban az időkben amikor cigizett is, 10 évet lazán letagadhatott, most is kb. 45 évesnek néz ki, nem többnek, mindemellett jár focizni, pingpongozni, futni, kosarazni, mindent csinálni.
2012. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyapám soha nem dohányzott, viszont sportolt, boxolt, kézilabdázott, most 63éves, múltkor az apámnak nézték. A munkatársainak a fele már 5-6éve meghalt. genetika is játszik, általánosságban mondtam amit mondtam. Ráadásul külön kihangsúlyoztam az egészségtelen étrendet és a mozgáshiányt, azokkal kombinálva igenis látszik a hatása.
2012. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, megcsúnyulhatsz. Ha nő vagy, akkor még gyorsabban.
2012. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Igen, megcsúnyulhatsz. Ha nő vagy, akkor még gyorsabban."

és ha répát eszik majd fütyülni tud.........

2012. jan. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!