Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a baja az e-cigimnek?

Mi lehet a baja az e-cigimnek?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy e-cigit, nem teljesen új, de aki használta, azt mondta, nála még tökéletesen működött. Most feltöltöttem, tettem bele egy frissen kibontott patront, de semmi nem történik. Mármint a "parázs" világít, viszont nem jön belőle semmi, hiába szívom. Nem az, hogy gyenge, hanem konkrétan semmi. Ilyenkor mi van?


Közben láttam, hogy valaki már feltett egy, az enyémmel kottára megegyező kérdést, de ott végül nem született válasz a kérdésre.

Nem vagyok még járatos a témában, de leírom, mi van a manual-ra írva:

Mini Cigarette

Model Number: DSE901


2012. jan. 16. 19:00
 1/2 Csongee válasza:
Szia! Töltsd fel a patront folyadékkal (e-liquid) e nélkül nem működik a patron, vagy max. szar éggett gumi íze van. Ha van benne lötyi (mert töltött) akkor azon a részen ahol feltekered van középen egy kis csatlakozó, azt piszkáld kiljebb!
2012. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Ehhez nekem előre töltött patronokat adtak, volt még benne kettő bontatlan. Nekem használhatónak tűntek, mindkettő olyan "nedves" volt belül, vagy nem tudom hogy mondjam. Végül ott adtam fel az ezzel való szórakozást, amikor ebből a szutymákból belefolyt egy kicsi a számba :S

Nekem van egy olyan érzésem, hogy valamelyik alkatrésze egyszerűen tönkre ment attól, hogy pár évig nem volt használva. Tapasztaltam ilyet más műszaki cikkeknél is, hogy csupán a nem használattól tönkre tudnak menni (csak tudnám, hogy ez miért van).

2012. jan. 27. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!