Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a baja az e-cigimnek?

Mi lehet a baja az e-cigimnek?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm használta most aztmondta h nekemadja de nem füstöl... az aksija tuti hogy jó mert amikor szivom világit rendesen a patron is okés akkor gondolom az atomizárral van zűr de mi? ( eldugulva nincs )
2011. jan. 14. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az e-cigi gyakorlatilag a megjelenését követő fél évben be lett tiltva, mert egészségtelenebb,mint a normál cigi. Nem tudom mi baja van,de csak szólok,hogy nem az a jó megoldás.
2011. jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Öregem te olyan szinteken vagy hülye hogy az valami félelmetes. Honnan veszed az ilyen információkat? Neked is Lagzi Lajcsi volt a szellemi mentorod!


Kedves kérdező:

Milyen e-cigiről van szó? ( Típus, sorszám bármi esetleg egy kép sokat segítene) ha tudom milyen akkor tudok segíteni is.

DE

1. Ha gombos akkor nyomd meg egy kicsit ha hallod hogy sistereg/szörcsög akkor szerintem a liquid fogyott ki belőle.

Ha automata akkus ( vákuumkapcsolós ) akkor szívj bele egy kicsit, ha szintén sistereg akkor az rendben van.

2. Elfogyott belőle a liquid után kell tölteni/ cserélni kell a patront!

Segítség kell írd meg a válaszokat amiket kérdeztem vissza és tuti megoldjuk a problémádat.

2011. jan. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Vákumkapcsolós és az égvilágon semmit sem csinál sajnos... A patronnak semmi baja és az aksinak sem ez biztos, Ha majd nálam lesz ujra a készlet csinálok róla képet és valahogy eljutottam hozzád!

És köszi a segítséged!

2011. jan. 17. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
OK rendben várom a képeket!
2011. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne dobj már fel egy képet valamelyik képes oldalra.

Vagy linkeld be milyen e cigid van.

2011. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!