Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet elkerülni azt...

Uristenmindenfoglalt kérdése:

Hogyan lehet elkerülni azt hogy ne mutassák ki a füvet a szervezetben? Vagy legalább hogyan lehet csökkenteni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 18:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én a nem szívok semmi mást a boltban kapható cigarettán kívül, és ha ennyire tudatmódosult állapotba szeretnék kerülni, akkor inkább meginnék 4 dupla whiskeyvel többet módszert követem. Egyébként a csalántea tényleg jó
2012. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Manapsàg lehet kapni vizelettisztitót...
2012. jan. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy deci sósav... es a fű lesz a legkissebb bajod
2012. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én tejről hallottam.. egyik ismerősömnek is kellett mennie és elötte pár nappal füvezett. És mondta h minden nap rengeteg tejet ivott és a teszt semmit nem mutatott ki:D
2012. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A hajszálból még évekig kimutatható a THC bomlásterméke! A vizeletből talán 1 hónapig. Ne drogozz akkor nem mutatja ki a teszt! Vagy pisiljen más valaki. Egyéb lehetőség kilőve! De ha pisiltetsz, akkor azonos nemű legyen veled. Nehogy az az eredmény jöjjön ki hogy fiú létedre terhes vagy!
2013. júl. 31. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!