Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet a dohányzás...

Hogyan lehet a dohányzás ártalmait csökkenteni?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat kérek!!!
2011. júl. 30. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed,hogy nem tudod letenni,nagyon fontos,hogy dobáld a C vitamint.A nikotin iszonyú sokat eléget, mindet a bőröd sínyli meg.Nyugodtan egyél meg napi 1000-1500 mg-ot,lehetőleg nyújtott felszívódásút,az nem harcolja úgy le a vesét.
2011. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Egszerüen: úgy, hogy leszoksz róla. A saját, és a környezeted egészségét sem károsítod tovább. Vagy ha mégis cigiznél, ott tedd, ahol mások nincsenek, nem érzik a szagát, nekik nagyon jót teszel. Az én apukám cigizik, néha olyan büdös, hogy hánynom kell... És ezt komolyan írom: szokj le! 15/L
2011. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
GYÚJTSD MEG ÉS ÁLLJ LEGALÁBB TÍZ MÉTERRE TŐLE.NEM LENNE NEGYOBB PÉNZKIDOBÁS...
2011. júl. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy 15 éves azért ne osztogasson ki, ha nem a kerdésre válaszolsz, akkor fölösleges írnod. Már az elején leszögeztem, hogy csak a kérdésre várok válaszokat, például úgy, ahogyan az első válaszoló is tette, köszönöm neki.
2011. júl. 30. 23:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első is,meg a harmadik is. 28 vagyok,négy éve szoktam le és összejött egy egészséges 10 napos görög nyaralás az első évbe.
2011. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első jól mondta! Sok C vitaminnal!
2011. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2011. júl. 31. 00:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy multivitamin + egy c vitamin, minden nap, nagy dózisban (nem 60 mg, hanem 1000 fölött, a multivitamin is, nem béres, hanem valami sokkal nagyobb dózisú, és nyujtott felszívódású, akkor egész nap adagolja, és nem kell minden cigi után bevenni)


+ fogmosás/ szájöblítés, a szájrák miatt, és kézmosás, hogy ne dörgöld sehova, hajmosás minden nap

2011. júl. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
A feleslegesen szívott cigaretta tüdőrákot okoz. A feleslegesen bevitt C vitamin meg vesekövet. A tüdőrákos köhögés magában is rohadt egy dolog, mert darabokban köpöd ki a tüdődet, de ha közben a veseköved is fáj, az már mindennek a teteje. Persze egyszer minden elmúlik.
2011. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jólvan ne itt osszad az észt, nem érdekelnek az antidohányosok.
2011. szept. 2. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!