Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a cigit kiprobálom akkor...

Ha a cigit kiprobálom akkor rátudok szokni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eddig csak azok tudtak rászokni, akik kipróbálták, úgyhogy a válasz igen.
2012. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez nem igaz. én is kipróbáltam és undorodom a cigitől. agyban dől el, illetve mennyire vagy gyenge személyiség. merthogy csak a gyengék a függők.
2012. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól, h elszívsz egy szálat nem leszel függő. De ha pl.: mindennap elszívsz kettőt mondjuk fél évig akkor úgy rászoksz, mindig több kell majd.

De ne szokj rá. Drága és egészségtelen.

23/N

2012. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Háát nem vagyok gyengee :D
2012. jan. 14. 20:01
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak rajtad múlik.

Ne szokj rá, mert drága és egészségtelen.

Szokj rá mert jó, és az államnak is jót teszel vele:)

Ezen a két lehetőségen gondolkodjál, én az utóbbit választottam.

2012. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Darkkingdom ***** válasza:
Én azt mondom neked hogy próbáld ki,mert úgysme hagy majd nyugodni,és utánna mond azt magadnak hogy :"Ez is megvolt" és többet ne nyúlj hozzá!
2012. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

" Háát nem vagyok gyengee :D " - Hidd el, mindenki ezt mondja. Nem minket kell meggyőznőd amúgy.


Máskülönben pedig nem, attól, hogy kipróbálod a cigarettát még nem leszel feltétlenül függő. De esélyes vagy rá, pont úgy, mint bárki lényegében.

2012. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem fogsz egy száltól rászokni.
2012. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszii a válaszokat:P
2012. jan. 14. 22:12
 10/12 anonim ***** válasza:

15 voltam mikor elkeztem (lelki gondjaim voltak és bennen kerestem vigaszt)

elerinte csak 1-2 szálat szívtam naponta az is a fejembe szállt (0,5 mg nikotin tartalmút) aztán ez a hónapok során növekedett. évzáróra már napi 5 nél jártam most 17 vagyok most ez hangulat függő van olyan nap mikor 3-4 szál megy le. 5-6 megy le van olyan mikor 1 doboz. Az viszont állandó,hogy reggel 1. a cigi, és mielőtt bemegyek suliba lenyomok még egyet, általában suli után is szívok, és este felé is.

A lényeg ha kipróbálod és nem jön be (nekem se jött be az 1. szálam) attól még pár hét után rászokhatsz.

17/L

2012. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!