Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi olyan jó a cigiben?

Mi olyan jó a cigiben?

Figyelt kérdés

Nem cigizek, de már próbáltam de számomra tök érthetetlen, hogy hogy tud valaki rászokni... Büdös, te is az leszel tőle..

Olyan emberekkel vagyok körülvéve, hogy mindenki cigizik szinte... Ezért tök csodálnak, hogy én nem... Pár szálat már én is elszívtam, de igazából semmi extra szerintem, sőt még a számnak is rossz íze volt utána...

Tehát valaki elmondaná, hogy tud ez valakinél függőséget okozni?


2012. jan. 12. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Elmondom a lényeget


A ciginek a jó részére akkor jössz rá amikor már kellő intelligenciacsökkenést szenvedtél. Hogy miért ? Mert okos ember nem is mond olyat, hogy a ciginek van jó része.

Kellemesnek kellemes,de jónak?.....ez egy vicc :)

2012. jan. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem az volt jó a cigiben, hogy füstölt. Ugyanis mielőtt cigizni (eleinte szivarkázni) kezdtem volna, vizipipáztam. Élveztem a nagy, sűrű füstöt, de apám megunta, hogy a szénnek szaga van és megtiltotta (akkor már elmúltam 18). Úgyhogy szépen rászoktam a vizipipázást pótló cigire. Ha írni támad kedvem, a cigi segít. Nem tudom megmagyarázni, hogyan.


10-én vettem egy e-cigit, azóta nem gyújtottam rá rendesre. Nem vagyok büdös, nem kátrányozom a tüdőmet és még finom is. úgyhogy most már leszokóban vagyok. Egészen olyan az e-cigi, mint a vizipipa, tualjdonképp ugyanaz.

2012. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Aki nem cigizik, annak hiába magyarázod, nem fogja úgy se megérteni, de még egy ilyen kérdés, ismerem én az ilye nemberkeet, mert a másik oldalon is álltam régebben. Hangulatos kimenni cigizni az ismerősökkel, közben meg jókat dumálgatni. Jóérzés kávé-cigi, sör-cigi kombózni. Nem fogod megérteni, mert szerencsére te nem dohányzol.
2012. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
nem olvasom végig az eddigi válaszokat de elmondom éz az 5. nap hogy nemgyujtok rá ötévután és valami módszert keresek amivel enyhíthetem a szenvedést XD a kényszerevés nem segít már. A kezdeti jó az ott van hogyha a szádbaveszel valamit akkor az tudatalatt a csecsemőkorodban az anya okozta biztonságérzetet kelti a csecsszopást ja meg"menő"ne de ezigyutólag nemigaz. Tehát megnyugtat, a függőség tudtommal 2 okbol adódik az egyik a nikotin ez a népszerübnek ismert a másik a szokás hatalma pl. a fogmosás is ilyen ha 3 hétig mindennap ugyanazt csinálod akkor berögzül és autómatikusan csinálod azt ugyanugy ahogy fogat mosol. (pl én minden étkezés után buszmegállóban szünetekbe gyujtottam rá feltétlenül amit mindennap csinálok). Most jön a hosszútávú hatás: hosszútávon amikor már függő vagy akkor nem megnyugtat hanem a hiányátol vagy ideges és ha pótolod elmegy a kezdeti idegesség. Amerikai és német illetve angol kutatók több száz emberrel kisérleteztek a sresszszint mérésekkel összeszedtek egy nagy dohányzó csoportot mérték a stressz szintjüket maajd megkértékőket hogy szokjanak le akiknek sikerült azoknak az átlag stressz szintjök 40%-al lett kevesebb remélem nem lett tul hosszú :) naszokj rá nem jó
2012. jan. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az elsö szál cigivel mindenki igy van,nem érti hogy mi benne a jo.De mikor már rájössz...tul késő
2012. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!