Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Valaki próbálta már a cigidohá...

Valaki próbálta már a cigidohányba belekeverni a "mézeskalács" illetve "mézessütemény" fűszerkeverék valamelyikét?

Figyelt kérdés
Ha valaki próbálta már, az írja meg tapasztalatait! Nem lehet rossz, hasonló lehet a kretek fűszerkeverékre. Majd a napokban ki is próbálom! :D

2011. dec. 25. 03:22
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolod ha meggyujtod a cigit akkor az ize ugyanaz marad? varom a tapasztalatod! ird meg ha kiprobaltad! es miert epp pont ezeket akarod belekeverni?
2011. dec. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell fűszerkeverék, az őrölt szegfűszegből szórjál bele valamennyit, a többit nem éreznéd, és a szegfűszegtől már mézeskalács íze lesz. ne sokat, mert keserű lesz.
2011. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma karácsony alkalmával kipróbáltam. Természetesen égve más íze volt, viszont így is finom. Sima szegfűszeggel már próbáltam régebben, ezért akartam ezzel is kipróbálni. Csak ajánlani tudom! (persze nem rendszeres fogyasztásra)
2011. dec. 25. 19:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, például a téged nem szívnálak el. Ha már dohányzol, és beszívsz a dohányfüsttel minden szart a szervezetedbe, akkor már nem teljesen mindegy, hogy megspékeled egy kis szegfűszeggel?!
2011. dec. 28. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!