Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek visszaszoknék...

Szerintetek visszaszoknék tartósan a dohányzásra ha 10 év után ismét rágyújtanék? Meg merjem kockáztatni?

Figyelt kérdés
Az élettársam rákos beteg.Nagyon ideges vagyok miatta.Igaz nem a súlyosabb fajta de aggódok miatta és nem tudom,hogy engedjem ki a gőzt.2 hétig biztos nem fogom látni mert a klinikán van.A 10 év alatt most fordult elő először,hogy rágyújtanék.Szerintetek kockázatos?
2011. nov. 27. 22:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csak rajtad múlik, hogy visszaszoksz-e. Apám 8 éve szokott le napi 2 dobozról, tavaly elkezdett cigizni megint, mert hiányzott neki, de csak napi 3 szálat szív el, minden étkezés után.
2011. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Voltam már úgy évekkel ezelőtt,hogy időszakosan dohányoztam és csak ha idegesebb voltam.Könnyebben leraktam mint a nyugtatót.
2011. nov. 28. 19:27
 13/15 A kérdező kommentje:
Biztos önfegyelem kérdése is.
2011. nov. 28. 19:28
 14/15 anonim ***** válasza:
A Te életed, a Te döntésed, én rágyújtanék, de én már csak ilyen gyenge jellemű alak vagyok.
2011. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Figyelj! Ha rágyujtasz, utanna ugy is azt fogod mondani, hogy még van a csomagban, és azt még elszivod. aztan hopp, már rá is szoktál megint. de a lényeg ott van, hogy mivel dohányos voltál, nagyon jol tudod hogy nem fogsz attol megnyugodni. talán mig szivod, de attol hogy rágyujtasz sajnos a párod még beteg lesz. nem fog megoldani semmit! szetintem ne tedd. én két honpja tettem még csak le, de felnézek az ilyenekre, akik már ennyi ideje. remélem egyszer én is elmondhatom magamrol.


és jobbulást kivánok a párodnak!


22/L

2011. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!