Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudtok annyi cigit szívni?

Hogy tudtok annyi cigit szívni?

Figyelt kérdés
én nem értem hogy eshet jól valakinek, én kipróbáltam de nagyon nem esett jól, sőt...nem tudnék rászokni az tuti..mi a jó benne? nekem hányingerem lesz tőle..
2011. szept. 20. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Csak az első rossz,utána egyre jobb,később meg már nem tudod letenni.
2011. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De ha az első rossz,akkor minek a második?
2011. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első is nagyon tetszett.
2011. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért az nem igaz hogy egyre jobb lesz. Egyre jobban hozzászokik a szervezet, egyre több kell neki és ezért egyre többet is fogyaszt. Személyes tapasztalatom és megfigyelésem hogy napi 1-2 szál élvezeti értéke arányaiban sokkal magasabb a napi 1-2 doboz szálainál, de meg merem kockáztatni hogy az egész dobozénál is. A függőség szar dolog...
2011. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 19:33

Jaja, ezt vallom én is. Ez olyan, mint amikor valaki szertartásszerűen zabál vs. élvezi is az ételt.

2011. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én szívtam már többször is, 1-2 év kihagyásokkal és sose jött be :)igaz nem gyengét szívtam, lehet az a baj
2011. szept. 21. 13:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy (a kérdésed után gondolkoztam el rajtaXD) igazából nekem az jött be, hogy "szédülök" tőle.Ezt nem úgy kell érteni, hogy majdnem elesek hanem, hogy megnyugtat...Ellazít...Igazából én élvezeti dohányos vagyok... max heti 1-2 szál de az nagyon jól esik!:) Am én piros GoldenGate...
2011. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha nem jön be minek gyújtasz rá? Ettől nem leszel raj, és a gondjaidat se ezen vezesd le. Menj el inkább sportolni, én is csak élvezeti dohányos vagyok.
2011. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
örülj neki .:))
2011. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Matthew001 ***** válasza:
Gyengével kell kezdeni. Aztán fokozatosan egyre erősebb. Egy idő után jól esik és az íze sem lesz olyan rossz. Én Kék Dunhillt szívok és fehér Pall Mallel szoktam rá. Lehet, hogy azóta ezüst Pall Mall lett a neve.
2011. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!