Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pall Mall fehér alapon rózsasz...

Pall Mall fehér alapon rózsaszín motívumos cigi az gyenge igaz?

Figyelt kérdés

(vékony)

Nem nagyon értek hozzá partydohányos vagyok és ritkán megyek partyzni ilyen értelemben szerencsés:)


2011. szept. 9. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mintha a levegőt szívnád. Felesleges rá pénzt kiadni. Szerintem. :)
2011. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az!
2011. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó az nekem:D Nem vagyok nagy dohányos...Narancssárga Pall Mall-el kezdtem az se volt rossz de nekem jó lesz ez az ultra gyenge:)
2011. szept. 9. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Fehér alapon rózsaszín??? Az a Hello Kitty-s Pall Mall. :D


Egyébként meg... mi a fene az a partidohányos??? Most vagy szívom, vagy nem?! :)

2011. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hello kittys olyat meg végképp nem láttam. És igen kb 1 évbe ha 2x eljutok partiba az már nagy dolog és ilyenkor elszoktam szívni max 2 szál cigit. Mi a francnak? Magam se tudom, de nem fogok vagy szívom vagy nem alapon lenni. Mindenkinek vannak döntései nekem ez a döntésem.
2011. szept. 10. 08:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a partydohányosokat, nekem is van ilyen ismerősöm, csak akkor cigizik, ha iszik. De hogy ennek mi értelme? Oké, annak sincs, ha valaki rendszeres dohányos. De arra legalább lehet azt mondani, hogy "káros szenvedély", a partydohányzás meg micsoda? Nagymenőzés?
2011. szept. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Félreértesz egyáltalán nem vagyok a dohányzás híve és nem menőzésből csinálom. Egyszerűen jól esik akkor és ennyi:)
2011. szept. 10. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megértelek :)
2018. márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!