Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van más így ezzel? (bőv. Lent)

Van más így ezzel? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

nem cigizek... de amolyan cigi/dohánytermék fanatikus vagyok

körlbelül egy éve veszek kb hónaponta egy egy doboz cigit.. különlegeseket, drágábbakat.. és kóstolgatom őket. még egyetlen doboz sem fogyott el teljesen, van amikor egy nap elszívok egy fél dobozzal (összevissza mindenfélét), aztán egy hónapig semmit nem dohányzok. ugyanígy szivarok, szivarkák.... snüssz, tubák... egyikre sem vagyok rászokva, de szeretem kipróbálni a cigiket, már legalább 10 doboz cigim van, és holnap megyek nagy bevásárlásra...


esetleg ajánlhatnátok is ilyen különleges cigiket, most az ízesítettek érdekelnének

nemtudom van-e más is így ezzel:) de szeretem a cigarettát, mégsem vagyok rászokva


2011. aug. 22. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jééé most jöttem rá, hogy a kék a legerősebb belőle, nem a piros :D
2011. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

hát két helyen néztem, nem volt egyiknél sem kent click...

de vettem helyette ezt az új Malboro blue frostot, még nem szívtam el egyet se, de jól is néz ki és az illata se rossz:) eddig mentolosat csak west ice-t szívtam, egy ideig, de egyszer csak elkezdett nemizleni:)

na most majd kipróbálom ezt


ja meg vettem szivarkát, de elfelejtettem kérdezni h ez szűrős-e :( és szűrő nélkülit vettem :S valamint véletlen vettem olyan tubákot ami már van, meg egy ozona-t ami fehér, dohánymentes, szőlőcukor és mentol van benne.. és tökjól kidugítja az orrom

2011. aug. 23. 17:12
 13/16 anonim válasza:
Ha szereted az izesitett cigiket akkor ajánlom a Sunday's cigit. Szerintem nagyon jó, csak kicsit drága. Na meg a Gauloises is jó és még olcsóbb is, mint a többi cigi. :)
2011. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
sundays fantasy nagyon jó szerintem :) barna papír, és gyümölcsös ízesítés nekem bejön, csak az ára nem annyira... 900 forint, ha jól emlékszem
2011. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszi! megfogom kóstolni a gauloisest és ezt a sunday's is ha találok! de utóbbi az szivarka?:O
2011. aug. 26. 23:23
 16/16 anonim ***** válasza:

nem szivarka,normális filtere van,csak annyi,hogy barna papírból van a hüvelye.amúgy nem gyümölcsös ízű,hanem szekfűszeges-vaníliás.elég érdekes,én annyira nem szeretem,viszont nálunk nem annyira drága.(románia.)


[az vagyok,aki a clicket javasolta]

2011. aug. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!