Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van más így ezzel? (bőv. Lent)

Van más így ezzel? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

nem cigizek... de amolyan cigi/dohánytermék fanatikus vagyok

körlbelül egy éve veszek kb hónaponta egy egy doboz cigit.. különlegeseket, drágábbakat.. és kóstolgatom őket. még egyetlen doboz sem fogyott el teljesen, van amikor egy nap elszívok egy fél dobozzal (összevissza mindenfélét), aztán egy hónapig semmit nem dohányzok. ugyanígy szivarok, szivarkák.... snüssz, tubák... egyikre sem vagyok rászokva, de szeretem kipróbálni a cigiket, már legalább 10 doboz cigim van, és holnap megyek nagy bevásárlásra...


esetleg ajánlhatnátok is ilyen különleges cigiket, most az ízesítettek érdekelnének

nemtudom van-e más is így ezzel:) de szeretem a cigarettát, mégsem vagyok rászokva


2011. aug. 22. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, én se voltam rászokva soha, bár én rendszerszerűen dohányoztam, de szintén csak jó minőségű cigaretták, a dohányzás hangulatáért, és a jó minőségű dohány ízéért. De én már ezt sem csinálom, mert még ennyi is káros az egészségre, és egyén függő, hogy kinél mikor lesz sok az immunrendszernek és egyszercsak ott várok tüdőbiopsziára... Kipróbáltam szerettem finom volt, de azt a pénzt inkább elkötöm évente egy új futócipőre, vagy veszek belőle bármit :). Nem tudom mennyi idős vagy, én 16 évesen kezdtem ezt a "dohányszeretetet" és 19 voltam amikor abbahagytam, bár én közben is rendszeresen futottam, szal tisztítottam kicsit :). Mindenesetre most 20 vagyok és bár néha jól esne a hangulata, de én már abbahagytam. Te milyen márkákat kedvelsz? Csak kiváncsiságból :)
2011. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok:)

davidoff, djarum black, camel

de nagy kedvencem pl a barna puhadobozos szofi:)

valamint a leggyengébb, fehér dunhill, meg persze az arany malboro.

holnap veszek lucky strike-t, kentet meg valami szivarkát:) ja meg valami tubákot azt már régen szippantottam:D


amúgy van benne valami... igaz káros, és jobb lenne másra költeni, de most még jól megvagyok így:)


te miket szívtál?

2011. aug. 22. 23:53
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha kentet akarsz venni,akkor a Kent Convertible-t keresd(vagy más néven kent click).Isteni.*__*
2011. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
azt magyarországon is árulják? mennyibe kerül?
2011. aug. 23. 00:17
 5/16 anonim ***** válasza:

A társadalombiztosítás egy idő után nem fogja támogatni 100%-ban a káros szenvedélyek következtében kialakult betegségek kezelését.

Vigyázz nehogy rászokj és így járj:

[link]

[link] videót is nézd meg

[link]

Más sok jó pótcselekvés is van ami nem olyan káros pl bicaj kondi futás úszás túrázás bmx deszka motor gitározás játék számítógépen:)

Én is inkább cipőre gyűjtök.

Kérdező írtam privátot

2011. aug. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A Dunhillből nekem a világos kék, és a sötét kék ízlett nagyon, az ezüst Lucky Strike az egyik kedvencem volt. Camelt is szerettem, csak azzal az volt a bajom, hogy abból a sárga volt a finom, a kék nekem nem ízlett, viszont a sárga már baromi erős volt nekem. Hasonló cipőben jártam a Gauloises kék fajtájával, nagyon bejött, de erős. Finom még az ezüst, és az arany malbi. Davidoffból csak a kék, nekem a gold nem jött annyira be. Kóstoltam a Djarum Blacket is, de annyira nem voltam tőle meghalva, mint amennyibe kerül, bár nekem az ízesített cigik nem jöttek be, ha engem kérdezel, elveszi a dohány ízét. Ízestítettből tök minegy, hogy milyet szívsz kb szívhatsz mentolos bondot, vagy mentolos malborot nem fogod érezni a különbséget annyira. Ugyonolyan mint a boros kóla, vagy a whisky kóla... Ja de egy kivétel a Vogue, amit az egyik barátnőm révén kóstoltam meg, mert az ugyebár slim és azt elég ciki ha egy fiú szívja :D

Amúgy a legjobb dohánytermékek tudtommal azok, amelyek csakis a dohány növény alulról második leveléből készülnek, azoknak a legjobb az íze. Azért nem a legalsó, mert arra folyamatosan felverődik a sár és gondolom roncsolhatja a leveleket. Persze ennek akkor van értelme, ha eleve jó minőségű a növény az ültetvényen.

2011. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: köszönöm, de eldöntöm majd magamtól mit szeretnék! tisztában vagyok a dohányzás káros hatásaival:)


hmm nekem kifejezettenizlik a djarum black, igen camelből nekem is csak a sárga ízlik, de az nagyon!


hmm ezt a Gauloises-t árulják még?:O

2011. aug. 23. 14:23
 8/16 anonim ***** válasza:

OK, elhiszem, csak szerettem volna felhívni a figyelmedet.

Kérdező írtam privátot, remélem megkaptad.

2011. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

00:04es vagyok.


Szerintem lehet kapni Mo-n is,nem tudom biztosan.

ára:12 lej,vagyis olyan 750 ft.

2011. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet kapni, minden normális dohányboltban van, de néhol még boltban vagy újságosnál is, és nagyjából 7-800 forint közt van, ahogy előttem is írták, de mondom nem egy gyenge cigi, a kék is olyan mint másból a piros, erősebbet nem is próbáltam ki belőle. De amúgy nem biztos, hogy ízleni fog, olyan mint a tarantino filmek, valaki vagy utálja vagy imádja :D
2011. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!