Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Anyám egyfojtába szekál,...

Ríviai Eskel kérdése:

Anyám egyfojtába szekál, nyaggat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem hagy békén egyfolytába szekál.Aztmondja rossz gyerek vagyok pedig úgy viselkedek mint a többi tini.Igaz volt egy pár rossz húzásom , de már most olyan büntetést adott hogy az egész nyári szünetben itthon kell maradnom.Nem mert egyedül itthon hagyni , szól mamának -.- .Mit tegyek szerintetek ?? Mit csináljak ??
2011. júl. 5. 15:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Már nem tudok mit tenni elviselhetetlen.ÉS semmit nem enged meg.A többi gyerek meg sajnál hogy ilyen anyám van.
2011. júl. 5. 15:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell fogadnod. Gondolom anyukád nem perverzióból, vagy a Te kínzásodra találta ki a nyári büntit, hanem meg volt rá az oka. Próbálj vele beszélni, és ha elmondja, hogy mi a gond, szerinte mit csináltál, akkor gondold végig, és ne ellenkezz rögtön! Egy normális hangvételű beszélgetéssel sokkal többet el tudsz érni, mint a duzzogással.
2011. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A tinik mindig azt gondolják, hogy ők a normálisak és a szülők agybajosak. A barátaid meg csak a te verziódat hallották. Amúgy a barátok mindig azt mondják amit hallani akarsz. Most az jön, hogy ők húúú de öszinték. Majd rájössz, hogy néha kegyes hazugságot mondanak neked. Előfordulhat, hogy anyukád túlzásba viszi, de ő felel érted bármit is teszel. Ezt tiszteletben kell tartanod. Csak szólok, hogy ő is meg fog enyhülni, de tényleg:) kitartás, én már túl vagyok a tini korszakon.
2011. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélni,legyél "kis angyal",és akkor talán majd megenyhül! :)
2011. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Smartguy86 ***** válasza:
"Igaz volt pár rossz húzásom.." Innentől szerintem hiába magyarázkodsz, nem hat meg senkit. Lehet itt önigazolni, hogy de hát az nem is olyan súlyos... DE AZ! Fogadj szót anyukádnak, egyszer még meghálálod neki.
2011. júl. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Napi hány szálat szívsz?

(Nem gondolod, hogy témát tévesztettél?)

2011. júl. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!