Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vannak kereskedelmi forgalomba...

Vannak kereskedelmi forgalomban olyan cigik, amik ilyen különleges ízűek? Cseresznyés, vaníliás, stb? mert én a szegfűszegesen meg a mentoloson kívül nem nagyon láttam még. Ajándékba kellene. Köszi! Ja és lehetőleg slim legyen.

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Van orchideás, meg liliomos is, és slim.


Most hirtelen nem jut eszembe a neve, de tuti van ilyen, mert én ilyet szívtam.

2009. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van mangós és pinacoladas,de nagyon rossz:(
2009. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
ajándékba Djarumot szoktak adni. Van belőle almás, meg cherrys is, de asszem slimet nem gyártanak (1300/doboz)
2009. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Én már cseresznyéssel, vaníliással, gyümölcsössel is találkoztam. Meg valami joghurtos-meggyessel is.

Az illata jó, de a füstje... meg ha szívod... :s

2009. márc. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak a Vogue-k amik rózsa,asszem vanília is van.Uncsitesóm szülinapjára szegfűszegeset kapott tőlem,egyet beleszívtam én is(am nem dohányzom) és nagyon finom íze volt utánna a számnak,csak hát nem nep mint napra való mert 1500ft-ba kerül:S
2009. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én egy időben vaníliás Slimet szívtam (így szoktam kérni a dohányboltban, illetve OMV vagy MOL kúton, és megértik, mit kérek). Olyan illata van a füstjének, mintha sütit enne valaki a közelben. Árról nem tudok nyilatkozni, mert már nem azt szívom, de Pall Mall-árban lehet, szóval 550 környékén... Amúgy van még ha jól tudom cherrys, kókuszos, mangós, de ezek nem slimek. Ezeket dohány boltban láttam, és fogalmam sincs, mennyibe kerülhetnek. Remélem tudtam segíteni valamit!
2009. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!