Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miert nem legalis a fu?

Miert nem legalis a fu?

Figyelt kérdés
Elmeletileg az alkohol karosabb, es hamarabb okoz fuggoseget. Akk az alkohol mert legalis, ha a fu nem?
2011. máj. 14. 18:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lol, pont nyugatabbra jellemző, hogy legálisabb a drogpolitika, itt keleteurópában meg szívják a fogukat, még keletebbre meg nem kérdez csak tartónlő.
2011. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nyugati világként nem Európa részeit kell érteni hanem Amerikát és Európa egészét.
2011. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
itt definiálják neked azt amit nyugati kultúrának szoktak mondani : [link]
2011. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%

Legalizálásról nem volt szó,csak dekriminalizálásról. Rendben van,hogy az alkohol a kultúrához tartozik,ami még nem is lenne baj,csak tudni kéne a mértéket,ahogy minden másnál is. Egyébként ameddig a médiában a sok demagóg köcsög szöveget nyomatják,és csomóan csak annyit tudnak mondani,ha megtudják h néha el-eltolsz 1 jointot,hogy meg fogsz halni és elbutulsz meg leépülsz,na meg persze megvetnek,mert "menekülsz" meg egyéb szarságok,addig nem gondolom,hogy sok értelme lenne.Ha megkérdezed hogy miért is,akkor jön a drog az rossz,mert aki drogozik az rossz szöveg,meg h egyébként is te csak ne ugass,mert büdös drogos vagy.Persze azt jobbos-balos hírközlés egyaránt elhallgatja,hogy sok kultúrában évezredek óta használják mind rituálék,mind gyógyítás céljára,és nemigen gondolom, hogy emiatt fognak hirtelen tömegesen elhatározni. Ha annyira szörnyű élettani hatásai lennének,létezni az orvosi marihuana? Magyarország teljesen elmaradott és konzumidióta zombik lakják,de a szent vezetőknek jól van ez így.A fű hatására valóban más nézőpontból kezded nézni a világot,átlátod a dolgokat,és hát ugye ez senkinek nem jó,éljél csak szép nyugiban,vonszold az igát a nyugdíjkorhatárig,ahonnan rögtön csukhtják rád a koporsófedélt.+ a nagyoknak az a jó,ha illegális,ha legális lenne csak alig lenne rajta hasznuk a mostanihoz képest.Nevetséges,ahogy a tévében hősként mutogatják a rendőröket,akik elkaptak pár sulis srácot másfél g-vel.A drogokkal és használóikkal kapcsolatban mindenki tud ítélkezni,de az senkinek nem tnik fel,hogy lassan diktatúra lesz a demokráciból,meg hogy a pedofilok mostantól enyhébb büntetéssel számolhatnak,mint eddig. Persze jobb lenne para nélkül élni vele,de éppen akkor kerül a kezembe a pakk,amikor akarom,illegalitás ide vagy oda,és kismillió ember van ugyanígy vele.

Pacsi nektek,és előre is köszi a "mocskos drogos" és a "megérdemled hogy meghalj" kezdetű eszmefuttatásokat.

2011. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Hoppá az az elhatározni elhalálozni akart lenni:D
2011. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%
Biztos vagyok benne, hogy te sem csak ceremoniális keretek között, egy-egy sikeres vizsga vagy diploma megszerzése utána használod a füvet. Hanem mondjuk minden nap, minden este. Az "átlátom a dolgokat" helyett pedig egysíkúvá válik a gondolkodásod, romlik az emlékezőtehetséged, a koncentrációd. Szóval ilyen feltételek mellett a fű sem jobb egy szálat sem, mint az alkohol.
2011. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nem lehetsz benne biztos.És egyébként minden alkalom ceremoniális:)Egyáltalán nem mindennapos,úgy nincs benne 1 idő után semmi élvezet.Nemhiszem,hogy egysíkúvá váltam volna,akár én,akár a gondolataim.Ahogy az emlékezőtehetségem sem romlott.Vagy romlott volna? Nememlékszem.Azt pedig nem is hinnéd,hogy milyen messze vagyok még a diplomától;)
2011. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sok embert ismerek, ÉRTELMES embereket, akik arra pazarolják el az életüket, tehetségüket, hogy minden este meglegyen a betevő joint. Sokaknak még az érettségije sincs meg. A legnagyobb jóindulattal mondom - ne akarj közéjük tartozni. A füvezés jó poén 20-22 éves korig, de aztán az értelmesebbje kinő belőle, és bár jó szívvel és szép emlékekkel (ha marad) gondol vissza erre az időszakra, azért belátja, hogy vannak jobb dolgok is az életben...
2011. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem meg teljesen embere válogatja.Persze igazad van,én is ismerek olyat,aki még az anyját is eladná,olyanokat is, akik szép csöndben,lassan adták egyre alább,észre se nagyon vették.Hálistennek a legtöbben megmaradtak olyannak, amilyenek voltak,ők szívják a zöldet,és nem a zöld őket. És őszintén magamon sem vettem észre negatív változást,sőt sokkal nyugodtabb,türelmesebb vagyok,még mindig tudom,hogy mit akarok.De akkor is úgy gondolom,hogy 100x inkább szívjon valaki,mint igyon.Na az tud csak duván céltalanságba vinni,apám és a haverjai épp elégek voltak példának.Pár év után mindegyiküknek elég szép tartozások halmozódtak fel,ami ugye mind1 is lenne,ha nem lenne mindnek családja.Most küldhetnek képeslapot a gyereknek meg jár a havi 1x-i láthatás.A kes fele meg ment az ügyvédeknek.Most már bánhatják,siránkoznak is úton-útfélen,de a f*sz se kiváncsi rájuk.Szóval úgy gondolom, hogy mindent szabad,csak mértékkel.És örülök,hogy végre ilyen témában is normális válaszok vannak,nem csak acsarkodás:)
2011. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!