Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit töltsek a cigipapírba?...

Mit töltsek a cigipapírba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem forgalmaznak már ma Magyarországon gyógynövényes cigarettát, így olyan anyagokat szeretnék beletenni a cigipapírba, amelyek elszívása nem okoz függőséget. Nem tudom, hogy mi lehet az, de legalális dolgokat szeretnék mindenképpen!


Ha valakinek van gyógynövényes cigis doboza és beírná az összetevőket, azt nagyon megköszönném. Esetleg ezeket ha megvásárolom gyógyvönéyes boltban, beleteszem és megszárítom, akkor ugyanolyan hatást érhetek el?


Esetleg milyen anyag tehető bele?


Mivel még sohasem töltöttem cigit, így azt szeretném kérdezni, hogy hogyan csináljam ezt meg... Mit vásároljak hozzá és az mennyibe kerül?


Nagyon fontos lenne, mert próbálnám abbahagyni (nem hosszú időre szeretném csinálni) és valahogy most nagyon kell, úgy érzem...


Köszönöm a válaszokat! :)


2011. ápr. 13. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy mit töltsd, nem tudom, de még forgalmaznak, herbália gyógyfüves cigaretta, vagy keress zöldet valami dílertől:D az se olyan vészes. Viccet félre téve, van erre kismillió mód a neten, itt fele más válaszokat fogsz kapni, de keress rá mi van a gyógyfüves cigiben.
2011. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Letépsz egy marék füvet, kiszárítod és jó napot. Nem okoz függőséget.

Ha tölteni akarod akkor kell:

cigaretta töltő ~ 1200Ft

200 hüvely ~ 300Ft


Ha sodorni:

papír ~ 200Ft

füstszűrő az is pár száz ft körül.

2011. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha forgalmaznak gyógynövényes cigarettát, akkor valaki meg tudja mondani nekem, hogy hol? Vagy hol tudnék neten rendelni? Mert ahol voltam, ott sajnos mindenhol azt mondták, hogy esélytelen... :(


Ezért is kérdezem, hogy mit töltsek bele... A fű szóba sem jöhet, mindenképpen legalális dologra gondolok...


Ha van ötlet, kérlek osszátok meg! :)

2011. ápr. 13. 23:53
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Próbálkozok valami olyan anyaggal, amit ha belerakok, akkor elvileg nem okoz függőséget. Mivel elvileg a honeyrose cigarettában volt szárított rózsaszirom, csak egy gond van, rózsát nem találtam...


Szerintetek mit rakjak bele? :D Gondolkodok azon, hogy például kamillát, vagy valamit... Tényleg nem azért szívnám, mert hú, naponta 20 szálat akarok, csak ha tényleg rámtör ez a pszichológiai függés, akkor ezt elégítsem ki és a nikotinra akkor ne szokjak rá.


Ha nem kamilla, akkor mit ajánlotok? Mert gyógynövényes cigarettát sehol sem találok... Szerintetek, hogyha van hüvelyem, akkor milyen módszerrel lehet a legkönnyebben megtölteni a cigit? Erre az 1-2 alkalomra vegyek cigitöltőt? Egy olyan mennyibe kerül?


Az az igazság, hogy belátom, hogy tényleg semmi értelme nincs, viszont maga a cselekvés hiányzik (nikotinhiány az nincs), úgyhogy a tapasz felesleges és így 1-1 alkalom után szerintem idővel ez csillapodni fog...


Kérlek, segítsetek és ne a hülye kommenteket irkáljátok... Köszi!

2011. ápr. 14. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vagyok. Rendes fűre gondoltam, tudod amit lenyírnak fűnyíróval. Kb annyi értelme van elszívni mint egy ilyen gyógynövényes vackot. Am ahogy hallottam jó hányadék íze van. Mellesleg nem az első cigitől lesz függő az ember. Az csak az ahhoz vezető út kezdete...
2011. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kakukkfüvet. Én már próbáltam.
2011. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!