Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik egészségesebb? ha...

Melyik egészségesebb? ha cigit dohány nélkül szívja az ember, vagy ha vizipipázik dohány nélkül az ember?

Figyelt kérdés
tudom hogy nincs értelme pipázni dohánynélkül, cigizni meg főképp, de melyik rongálja erősebben a tüdőt? (a cigi?)
2011. márc. 25. 20:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem a dohány okozza a rákot, hanem az égésekor keletkező kátrány. Legalább ennyit tudjunk már ha füstölünk!
2011. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

utolsónak, erre gondoltam én is :D mert a vizipipa sem jó a tüdőnek mert begyuladhat. köszöm a válaszokat

(am nem csináltam még egyiket sem, de tervezem :D

2011. márc. 27. 18:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy a vízipipa is ugyanolyan káros LENNE, mint a cigi, ha abból is naponta elszívnál 5-6 adagot. De a vízipipát nem így használja az ember, elég nehéz lenne rászokni, ha mondjuk havonta egyszer beülsz egy teázóba és elszívsz a barátokkal egy vízipipát...
2011. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
VP nem okoz rákot, csak nagyon kis mértékben káros. bár szerintem pótolni nem pótolja a cigit.
2011. ápr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
te egy köcsög vagy
2011. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
te meg hülye és nem nézem ki belöled hogy több vagy mint 10 éves...;D
2011. máj. 2. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!