Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik egészségesebb? ha...

Melyik egészségesebb? ha cigit dohány nélkül szívja az ember, vagy ha vizipipázik dohány nélkül az ember?

Figyelt kérdés
tudom hogy nincs értelme pipázni dohánynélkül, cigizni meg főképp, de melyik rongálja erősebben a tüdőt? (a cigi?)
2011. márc. 25. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
dohány nélkül hogy?
2011. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, arra gondolok hogy ha nem nézzük a drog káros hatását, akkor melyik teszi tönkre a szervezetet elöbb, mert vizipipában erősebb a dohány is (vagy nem?)
2011. márc. 25. 20:39
 3/16 anonim ***** válasza:
hát, a cigi jobban károsít szerintem. több káros anyag található benne, meg többet is szívnak belőle.
2011. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A vízipipához nem tudok hozzászólni, de a dohány nélküli cigit úgy kell elképzelni, hogy fogok egy üres cigihüvelyt és azt szívom??? Hát, az tuti, hogy tüdőrák 2 hónapon belül... :D
2011. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
szerintem is, csak mert eddig azt hittem hogy a vizizpapa egyáltalán nem káros, de ma megtudtam hogy h*lye vagyok :D
2011. márc. 25. 20:43
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak is, akkor meg is van a válasz XD
2011. márc. 25. 20:44
 7/16 anonim ***** válasza:

Dohány nélkül minek szívni? :D

Amúgy ha a tüdőrákkal való kapcsolatot nézzük, a cigi 5x-ére emeli a kockázatát, míg a pipa, szivír, stb. nem emeli jelentősen.

2011. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*szivar
2011. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

"mondoshawan válasza:


A vízipipához nem tudok hozzászólni, de a dohány nélküli cigit úgy kell elképzelni, hogy fogok egy üres cigihüvelyt és azt szívom??? Hát, az tuti, hogy tüdőrák 2 hónapon belül... :D"


már miért okozna 2hónapon belül rákot????? :S


ha a cigit szívom, úgyis elszívom a hüvelyt mégse lettem 2hónap alatt rákos

2011. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

tegnap 22:45

Nem olvastad ki a válaszomból az iróniát. :) Dohány nélkül cigizni?

2011. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!